Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz hogy szét fog esni az Eu?

Örülsz hogy szét fog esni az Eu?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 22:19
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
72%
Szerintem essen szét az Eu, vagy lépjünk ki az Eu ból. Be se kellett volna lépni, a nyugat mindig csak kihasznált minket a történelem során, és most is ezt teszi.
2010. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Amelyik szövetségbe beléptek a magyarok, az rá hamarosan összeomlott. Az EU-val is így lesz.
2010. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
Hejj, lassan vége a kereszténységnek is akkor. :D Végre..
2010. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Fogd már fel végre, hogy nem lesz olyan világ, hogy mindenkinek jó lesz. Az a lényeg, hogy sok legyen azokból akik boldogan eszik a balaton parton a lángost, mi meg nizzában a quiche-t. Nekem bejött az eu, mert sok külföldi üzleti partnerem lett. Kedvesen, hívnak állandóan találkozókra. Szerintem sokkal jobb hely az eu, mint Usa(voltam már, mielőtt kérdőre vonsz). Szerintem k@rva jó hely Európa. Szeretem a közelkeletet is, de mégis, Európa, az Európa.



Te meg azt fogd már fel végre, hogy egy országnak az az út az elfogadható, ami a társadalom többsége számára hasznos és előnyös. Az hogy néhánynak jó az Eu, a nagyrésze a társadalomnak meg csak szívja a fogát miatta az nem fenntartható! Gondolkozz, az maga a dél-amerikalizálódás. Nem fenntartható.

2010. máj. 7. 23:28
 15/35 anonim ***** válasza:

"csak piacokat vesztettünk"


Legalább ne mondj valótlant! A piacokat az EU belépés elött elveszítettük tudhatnád!

2010. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%

Ebben igazad, van, dehát egyszer élünk. Én szoktam adakozni stb., de nem tehetsz semmit. Semmi értelme Mo-ot kivinni az eu-ból, mert lesz belőle egy kis gagyi ország mint Albánia(ott is voltam mielött megkérdeznéd, bevalomm egyszer arra jöttem haza Zakintoszror, mert kiváncsi voltam ).

Azt hiszed, hogy én nem szeretnék erős középréteget. Utálom , ha egy barátom elkezd lecsúszni, de gondolj bele, mit ér az élet verseny nélkül. Sok az eszkimó kevés a fóka.

2010. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

"csak piacokat vesztettünk"


Legalább ne mondj valótlant! A piacokat az EU belépés elött elveszítettük tudhatnád!



A keleti, főleg orosz piacainkat igen.


De a növényolaj, cukor, keményítő, papír, jelentős bor és édesipari, stb stb. A nagyüzemi leállításokat az Eu hozta.

Oda a tej iparunk az állat tenyésztésünk, a feldolgozó iparunk stb stb.



Megszívattak!!!!!

2010. máj. 7. 23:39
 18/35 A kérdező kommentje:

Azt hiszed, hogy én nem szeretnék erős középréteget. Utálom , ha egy barátom elkezd lecsúszni, de gondolj bele, mit ér az élet verseny nélkül. Sok az eszkimó kevés a fóka.



Csak nem érted!


Ha neked valami megy az országba, és jobb az általános helyzet, akkor neked csak még jobb lehet. Ha 5% a közép és neked mint közép Toyotád van, és hirtelen 15% lenne a közép akkor ugyan annyi munkával BMW d lehet.

Azt hiszed, hogy én nem szeretnék erős középréteget. Utálom , ha egy barátom elkezd lecsúszni, de gondolj bele, mit ér az élet verseny nélkül. Sok az eszkimó kevés a fóka.


iszont ha csökken, akkor előbb utóbb le kell cserélnek ladára!

2010. máj. 7. 23:44
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Értelmesen beszélsz, de meg kell értened, hogy minden relatív. A lada hasonlatodra visszamenőleg: Egy afrikai ember a ladát is imádná. Itt most más a helyzet. Meg kell erősödnie a középrétegnek (ez nem vitás), de ez az eu-n kívül jelen esetben nem kivitelezhető. Nem lehet, mindig, mindenkinek magasabb színvonalat követelnie, mert azt ez a szerencsétlen bolygó sem bírná. Materiális világban ez nem megy. Spirituális fejlődés kell ahhoz, hogy Mindenkinek jó legyen (be kell látnod).
2010. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Görögök azért cseszték el mert rossza gazdasági politika,és a politikai vezetés.Mekkora turizmusa van?gondolkozz már kedves kérdező!Ha mi kilábaltunk ahol fele annyi turista van,ők csak a politikai vezetés miatt cseszhették el..
2010. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!