Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz hogy szét fog esni az Eu?

Örülsz hogy szét fog esni az Eu?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 22:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%
Ezt honnan szeded? Jóslás az ezoteriaban van...
2010. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
48%

Ja, Mad Max körülmények lesznek, Európa fele éhen hal, csupa móka, kacagás! Amúgy honnan veszed, hogy szétesik?


Hány éves is vagy?

2010. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
69%
a Mad Max ultracool
2010. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%
Előbb-utóbb tuti szétesik, amilyen rosszul van megszervezve.
2010. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%

A Mechanikus Narancs is ultracool, de azért annyira nem lenne jó abban élni.


"I'm singing in the rain! Just singing in the rain!"

2010. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
7%

a Mechanikus Narancs az azért sokkal coolabb :D


tudom, hogy off de így is értelmesebb témára tértünk át mint a tenyér jóslás, bár gondolom a kérdező, népsűrűségi tematikus térkép-lenyomatok alapján jósol.

2010. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 bumbi02 ***** válasza:
48%
aki figyeli a dolgokat látja hogy szét fog esni.. miről szól az EU elméletben? az europai országok együtt müködése. gyakorlatban? 4-5 főbb europai ország kiszolgálása a többi eu-s országokból (pl Franciaország,Anglia,németország,meg benelux-ok) franciaországnak konkurenciát jelentett a magyar borvidék, vagy a cukorgyár? megoldották h egyik se legyen versenyképes... és gondolom h nem csak magyarországgal van ez igy... görögország szétesett, spanyolokról és portugálokról is hallottam hogy hasonló felé közelednek, nem igazán müködik az eu....
2010. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
7%
Nem szeretném, hogy szét essen, én eddig még csak hasznot láttam benne. Szerintem az EU egy nemes cselekedet a sok évszázadon át tartó európai nemzetek közti háborúskodás helyett. Én azt javaslom barátokat kell szerezni az eu országokból, nagyon sok a rendes ember, és lehet belőle ingyen nyaralás vagy üzleti kapcsolat.
2010. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
9%

Nem. Külön-külön az európai országok olyan kicsikék, hogy nem nagyon tudnának mit kezdeni pl. egy támadás esetén. Összefogva mégiscsak több esélyünk lenne.

Van az a mese, ahol az öregember három fia indul szerencsét próbálni. Mielőtt elindulnak, az öreg fog egy vesszőt, odaadja az egyik fiúnak, hogy törje ketté. A fiú kettétöri. Aztán odaad egy egész köteggel, hogy törje ketté. A fiúnak nem sikerül. Az öreg ezzel a tanulsággal indítja őket az útjukra. Nekünk is ezt kellene követni...

2010. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Az egész Eu, egy végtelen jövedelem elszívás, aminek a lényege hogy békésen alakuljanak ki a kasztok. Fegyverek helyet a tőke az eszköz. Akiknek van, azok a rabszolgatartók és gyakorlatilag mindent megtehetnek „ és meg is tesznek”! Az egész rendszer a neoliberalizmus erőltetett és csak erőszakkal fenntartható, globalizált hatalmán alapszik ahol csak nagytőke és csak rabszolga létezik. Az hogy ny-eu ban van közép csak annak köszönhető hogy egy erős közepet a nagytőke nem tudott legyűrni. De csak gondolj bele, 20 év alatt sehová nem jutottunk, a tőke meg mindent felvásárolt. Mióta meg az Eu ban vagyunk egyre csak rosszabb a lufik meg durrannak sorba ki majd mindenütt. Az Eu a tipikus példája, ahogy néhány kövér tehén feji a sok soványat.
2010. máj. 7. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!