Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én vagyok az egyetlen "fiatal"...

Én vagyok az egyetlen "fiatal" aki szerint bűn lenne legalizálni a marihuánát, vagy bármi féle drogot?

Figyelt kérdés
Elvből elítélem, és szerintem rövid idő alatt tönkretenné a társadalmat. Sok ismerősömön látom a hosszú távú hatását. Nem kell félre érteni, nem vagyok szentfazék, szoktam inni és dohányzom is, de mind ezek már beépültek a társadalomba, mert nem fékezték meg akkor, mikor még lehetett.

2017. jan. 12. 19:04
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
Vicces, hogy mindenki szidja a drogokat, közben inni iszik majdnem mindenki. Az alkohol is drog, ráadásul kemény drog, de ha nem hiszed nézz utána :) itt mutatkozik meg az inteligenciaszint, hogy még utána se néztek a dolgoknak. Idő kérdése és nálunk is legális lesz a fű, tehet bárki bármit, sajnos Közép-Európa le van maradva jó 10-20 évvel a fejlettebb területektől. Egyébként ha nagyon fogyasztani kell valamit én inkább szívok egy természet álltal létrehozott tudatmódosítószert, mint laboratóriumban előállított kémiai katyvaszt :D Már csak így leírva is szimpatikusabb a marihuána, mint az alkohol. Plusz alkohol miatt több százezer ember hal meg évente, ebben az a szomorú, hogy ezen emberek nagy része nem nyúlt alkoholhoz, csupán áldozatául estek egy részeg sofőrnek, erőszakos alkesznak :/ Konkrétan fűtől viszont még soha nem halt meg senki, ugyanis akkora mennyiségű THC-t képtelenség egy adott idő alatt bevinni a szervezetbe, hogy mérgezést kapjon tőle az ember. Persze nem azt mondom, hogy ártalmatlan, mindenhez kellő ész kell. Az meg hülyeség, hogy a fűtől jobban halnak az agysejtek, mint a piától, nem tudom, hogy ezt honnan szedted de jó nagy ostobaság xD A fű maximum a rövidtávú memóriára van rossz hatással, valamint ha ész nélkül szívják depressziót és szorongást eredményezhet, de aki nem tudja hogyan használja az maradjon távol tőle, én azt mondom. Egyik ismerősöm édesanyja tavaj májusban hunyt el, az ürge azóta csak vedel, teljesen tropára van agyilag és lelkileg is,én évek óta szívok úgy, hogy velem is történtek traumatikus dolgok, mégsem engedtem, hogy egy drog átvegye felettem az uralmat úgymond. Van, hogy hónapokig nem szívok, mert egyszerűen nincs kedvem és lám itt vagyok épen és egyészségesen :)
2017. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
2017. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Márics Attila ***** válasza:
0%
2017 ben még midnig vannak szolgáim akik a drogokat védik, azt hittem ezek a 16 éves nyomorékok már kihaltak. Egyébkjént ez teljesen rendben van kellenek az életbe sikeres és szolga emberek. Én amondó vagyok amíg vannak akik drogoznak addig nekem könnyebb az életem. De ha elhiszitek hogy a fű jótékony hatású akkor magatokra vessetek.
2017. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Kérdező, az alkohol több kárt okoz a világban, mint az összes illegális szer együttvéve. A marihuánát pedig igenis szintén lehet mértékkel fogyasztani. De erről bővebben nem írnék, mert már sokan mások is írtak itt, te meg ragaszkodsz ahhoz, hogy a pokolban nő a cucc, úgyhogy hagyjuk...

Viszont, manapság már a marihuána is eléggé elterjedt. Ha az egyszeri kipróbálást is számítjuk, akkor mondjuk a 25 év alatti generáció kb 50%-a bűnöző, de mondjuk legyen csak 30% (ezzel már nagyon lefele kerekítek. Szerinted ez reális? Minden harmadik fiatal járjon elvonóra? Ez konkrétan kivitelezhetetlen. Vicc.

2017. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
Nem olvastam el a többi kommentet,csak a kérdést.Szerintem a fűvet legalizálhatják,de csak szigorú szabályokkal,hogy ki vehet,esetleg orvosi céllal,nincs benne semmi káros,mondhat akárki akármit.A drogokat semmiképp se,tulajdonképpen egyrészt nem érné meg,másrészt nincs szükségünk még több drogfüggőre.Aki akar,az szerez,viszont sokaknak elmegy a kedve attól(nem egy ilyet ismertem),hogy lehet lebuknak,tehát nem csinálják.Én igazából a drogok mellett vagyok,legalábbis a saját életemben,én nem zárom ki a szereket az életemből,mert így akartam élni tinédzserkorom óta,kötelezettségek nélküli,kalandokkal teli életet,amiben mindent kipróbálok.És mégis rendes életet élek.De a lényeg,hogy én ellene vagyok,még így is.Mellesleg a tiniknél ez is ultramenő lenne és drogfüggőket nevelne belőlűk az állam.Szóval egy hatalmas NEM!
2017. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

"Vicces, hogy mindenki szidja a drogokat, közben inni iszik majdnem mindenki. Az alkohol is drog, ráadásul kemény drog, de ha nem hiszed nézz utána :) itt mutatkozik meg az inteligenciaszint, "


Azért az alkohol meg a kemény drog, a mariska nem említhetően egy lapon. A Marihuanától, hamar már fél, egy év alatt elhülyülsz visszafordíthatatlanül. A pia lassan öl, de láttam már alkoholista egyetemi tanárt, viszont füveset nem :P


Itt olvass utána a füvesek mit tapasztaltak félelmetes http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=herb%E1l&sbm..

2017. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

#36

Azt se tudod, miről beszélsz.

2017. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Minek olvassak utána, hogy mit tapasztalnak? Én is füves vagyok édesem, mint írtam évek óta fogyasztom és nincs semmi problémám belőle :D de te biztos jobban tudod mint én
2017. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Az egyetemi tanítókhoz meg annyit, hogy abba nem gondolsz bele, hogy ha esetleg kitudódna valamilyen professzorról, hogy rendeszeres marihuána fogyasztó akkor mekkora port kavarna és tönkremenne az egész karrierje? Ezzel ellenben viszont ha az derül ki, hogy iszik az tök kóser, elvégre a pia az legális, szóval biztos jó :)) Néha bele kéne gondolni mélyebben egy-két dologba. Hidd el, több ember füvezik mint gondolnàd, régen én is azt hittem, hogy ritkák a füvesek, főleg Közép-Európában, aztán rájöttem, hogy mekkorát tévedtem :D Ráadásul nem csak a tinik körben elterjedt hanem rengeteg felnőtt szintén rendszeres fogyasztó, csak könnyű eltitkolni ;)
2017. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!