Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én vagyok az egyetlen "fiatal"...

Én vagyok az egyetlen "fiatal" aki szerint bűn lenne legalizálni a marihuánát, vagy bármi féle drogot?

Figyelt kérdés
Elvből elítélem, és szerintem rövid idő alatt tönkretenné a társadalmat. Sok ismerősömön látom a hosszú távú hatását. Nem kell félre érteni, nem vagyok szentfazék, szoktam inni és dohányzom is, de mind ezek már beépültek a társadalomba, mert nem fékezték meg akkor, mikor még lehetett.

2017. jan. 12. 19:04
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az alkoholizmus károsabb.Én nem szoktam inni sosem,amiért furán néznek rám.

Ettől függetlenül nem érdekel a marihuána fogyasztás sem.(Ha legalizálnák nem okozna szerintem nagyobb kárt,mint az alkeszek)

Dohányozni sem szoktam.


28/f

2017. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
81%

Azt viszont gáznak tartom,hogy beismered,hogy szoktál inni és cigizni,de a füvezés az már "jaj ,de káros".

Képmutatás.

2017. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
93%

"A marihuana elbutulást eredményez. Ez nem igaz az alkoholról."


Remélem tudod,hogy az alkohol pusztítja az agysejteket.

2017. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

#14 ez volt a kérdés? Másrészt azért vallottam be, hogy látsszon, objektív a vélemény, nem elfogult, egészségmániás.


Többieknek, örülök, hogy van aki egyet ért. Az alkoholról, amit rövid életem alatt tapasztaltam, hogy egy ilyen keletiesebb országban igenis megvan a helye valamennyire, konkrétan összehoz embereket, Zárójelben, ezt a cigitől is el lehet mondani, de ezt nem pozitívumként mondom. A fű... volt szerencsém hozzá, mindenki ül mint a jól lakott óvodás és néz ki a fejéből csöndben, valaki rosszul lesz, valaki éhes lesz, próbáltam valakivel elbeszélgetni, csak az a válassz hogy "Úúú de meg vagyok vágva stb"... Nem tudom, ekkora nagy élvezet ez?


A gyógyászati hatásai nem tartoznak ide, mivel pl Cataflam-ot se vehetsz csak úgy a patikában.

2017. jan. 13. 01:31
 15/39 A kérdező kommentje:

#1 20%-ban hasznos válaszok, az kemény tesó :)

élő példa

2017. jan. 13. 01:33
 16/39 A kérdező kommentje:
#7 telesen érthető, biztos, hogy sokan rinyálnánk, de hosszúttávon el tudnánk fogadni, megfelelő módszerekkel.
2017. jan. 13. 01:35
 17/39 anonim ***** válasza:

Miért a piások hogyan viselkednek?

Ugyanúgy,néz ki a fejéből,dől el.


"keleti"-szerintem te a prolikat érted ez alatt.

2017. jan. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Tehát szerinted "bűn" lenne legalizálni a szóban forgó szert? Mégis kinek felelnek a jogalkotók?

Talán arra gondolsz, hogy HIBA lenne, ami esetleg utólag kiderülne a társadalom formálódásának irányából...


Te pedig állítod, hogy rossz hatással lenne.

De kérlek szépen... fogalomzavarban küzdesz, szerinted mennyire lehet komolyan venni Téged, Kedves Kérdező?


Szerinted én elhiszem, hogy te tisztában vagy a potenciális egészségügyi, társadalmi, politikai kockázatokkal?

Szerinted hihető, hogy a te véleményed mögött egy elmélyült kutatás áll?

Egy olyan, amire esetleg figyelni kéne?

És tisztánlátás hiányában vajmi keveset ér a te "érzelmi" magánvéleményed...


De tudod mi a legnagyobb gond? Az, hogy ti sokan vagytok hasonló véleménnyel, s ekként a "tömeg" erejével nagy hatást gyakorolhattok a közéletre. Minek legalizáljunk bármit is, ha a nép megveti azt?


Felvetted a közvéleményt, Kérdező, hiszen biztos igaz, mert azt mondták... Sokan állítják, akkor biztos igaz, nem?

Sokan rosszul lettek... hallod a médiában is a haláleseteket, igaz?


Nem tudom....nem tudom, hogy te ezt látod e...


Na csoki, te "fiatal" erkölcshuszár:) (te nem állítottad, hogy "erkölcshuszár" lennél, hiszen piázol meg cigizel bevallásod szerint...szimplán én neveztelek el így, mert vicces xd)

2017. jan. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

"egy ilyen keletiesebb országban igenis megvan a helye valamennyire, konkrétan összehoz embereket"


Én még sosem voltam hálás azért, akikkel az alkohol hozott össze.


"A fű... volt szerencsém hozzá, mindenki ül mint a jól lakott óvodás és néz ki a fejéből csöndben, valaki rosszul lesz, valaki éhes lesz, [...] Nem tudom, ekkora nagy élvezet ez?"


Részegen meg üvöltözik, esik-kel, összehányja magát és kómában hever, ez egy bizonyos elfogyasztott mennyiségen túl garantált. Másnap meg szarul van, mintha két napja nem aludt volna és erre jönne rá egy fél napos kinetózis, plusz éhségérzet étvágytalansággal. Na ez mennyivel nagyobb élvezet?

2017. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Nem, van még nagyon sok más retardált is.
2017. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!