Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én vagyok az egyetlen "fiatal"...

Én vagyok az egyetlen "fiatal" aki szerint bűn lenne legalizálni a marihuánát, vagy bármi féle drogot?

Figyelt kérdés
Elvből elítélem, és szerintem rövid idő alatt tönkretenné a társadalmat. Sok ismerősömön látom a hosszú távú hatását. Nem kell félre érteni, nem vagyok szentfazék, szoktam inni és dohányzom is, de mind ezek már beépültek a társadalomba, mert nem fékezték meg akkor, mikor még lehetett.

2017. jan. 12. 19:04
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
15%

""A marihuana elbutulást eredményez. Ez nem igaz az alkoholról."


Remélem tudod,hogy az alkohol pusztítja az agysejteket."


Nem annyira messze, mint a fű. A fűtől fél év alatt teljesen elhülyülsz az alkoholtól meg vagy 40-50 év alatt.

2017. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen baromsag a drogokat az alkoholos osszehasonlitani! A Sör es a VOr mertekkel fogyasztva egeszseges a drogok meg a legkisebb mennyisegben is karosak
2017. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
#18 valaki nagyon félre értett valamit
2017. jan. 13. 17:43
 24/39 A kérdező kommentje:

Csak meg kell figyelni a válaszolók álláspontja és a stílusa között az összefüggést.. :D


A füvesek (akiket ismerek), ignorálnak minden kutatást a fűről és kb az egyetlen, akit tartanak valamire a témában az Snoop Dogg...


Az alkoholt lehet mértékkel fogyasztani, egy-két sörtől nem tudom van-e ember, aki ordítozik és összehányja magát, de olyat már láttam, hogy fél gramm anyagtól egy 18 éves srác egész éjjel K.O. volt, lemaradt a buliról és másnap összehányt mindent és olyat is, hogy a nagy stonert kórházba kellett vinni, úgy kiszáradt.


Van ismerősöm aki már leszokott, teljesen, és Ő állítja, hogy élete legjobb döntése volt, mert megmérgezte az egész hangulatát, elvette az életkedvét.

2017. jan. 13. 17:49
 25/39 A kérdező kommentje:
bűn~hiba (elb*szottul fogalmaztam)
2017. jan. 13. 17:51
 26/39 anonim ***** válasza:

Ja,egészséges az alkohol?

Ja,szárítja,öregíti a bőrt.


Ja,fertőtlenít,mi?

Gondolom ez az érv.

Én inkább tartok 2-3 havonta egy méregtelenítő kúrát,nem zabálok zsíros ételeket,és akkor nem kell alkoholizálnom sem ebből a célból:D


Ismerem én ezeket a "minden nap kicsit meg kell inni,mert egészséges" embereket,mind alkesz.Csak fáj az igazság nekik.


Ha rajtam múlna én betiltanám az alkoholfogyasztást.

Mocskos egy drog,teljesen kifordítja az embert önmagából.

2017. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
58%

Ki hogy reagálja le ezt éppen. Én szeretek inni, cigizni, füvezni is, mert jó hatással van a közérzetemre.


Füstben ülve élvezem a szobámban a Pink Floydot...

Pár sörrel élvezzük a metál koncertet a barbában...

Kimegyünk kollégákkal cigiszünetelni -10 fokba...

Filozofálgatok, mélyebben beszélgetek a barátaimmal...

Leírom gondolataim, lelki bajaim, művészi próbálkozásaim...

Sodrok a vonaton, mielőtt leszállnék Kelenföldön...

Spanyol est a koliszobában, tequila, sombrero, zorro és taco...


Én betépve állásinterjúztam, volt hogy másnaposan mentem be, és elszívtam másfél doboz cigit egy nap alatt.


Máskor meg semmiből semmi, mert tisztán érzem jól magam.

Néha megöletjük magunkat, néha pedig kényelmesebbé tesszük az életet, néha pedig csak jól akarjuk érezni magunkat. Ezt akárhogyan meg kéne oldania tudni az embernek.


És nem is vagyunk felelősek szólni a másiknak,amíg nem tesz kárt magában vagy másokban.

De ilyen alapon még a levegőt is be lehet tiltani.

2017. jan. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
70%
Látok családokat tönkre menni az alkohol miatt.Én is egy ilyen család gyereke voltam.Apám alkesz volt,az is vitte el!Én heti szinten szívogatok ,van hogy 4-5 ször elnyomok egy spanglit,de van hogy hónapokig sem.S nem vagy elhülyülve,2 gyerekes apuka vagyok,rendezett háttérrel,célokkal,felelősség teljesen élek.Alkoholtól nem tudom mikor bódultam el utoljára.Utóbbi 1 évben kb 3-szor
2017. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
58%
Istenem, kérdező annyira buta vagy! :)
2017. jan. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

:( most elmegyek egy sarokba sírni... ja nem.

"Válaszként" odaír egy rágalmat... ezek után szerinted mit gondoljunk rólatok, füvesekről?

2017. jan. 24. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!