Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Botox Ildikó a Jobbikról és...

Botox Ildikó a Jobbikról és Molnár Oszkárról. Véleményed?

2010. máj. 2. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
ildikó egy szánalmas féreg....
2010. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyjából nekem is ez volt az első reakcióm. :D
2010. máj. 2. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

az elsőnek igaza van, de hozzá teszem azt, hogy vona még nagyobb féreg, egy bohócféreg, aki pincérruhában fog elmenni, letenni az ESKÜT. milyen magyar már, hogy nem tiszteli meg a parlamentet?

ez Magyarország...

2010. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

az elsőnek igaza van, de hozzá teszem azt, hogy vona még nagyobb féreg, egy bohócféreg, aki pincérruhában fog elmenni, letenni az ESKÜT. milyen magyar már, hogy nem tiszteli meg a parlamentet?

ez Magyarország...



Nem értem az okfejtésed!

Felőlem pucéron is mehet egy képviselő, csak az elmúlt 20évben elsőként a magyarok érdekeit képviselje már és ne a nemzetközi nagytőkét.

2010. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

OFF: Második válaszoló, hogy jön ide Vona? :D:D

Bocs, de kezd szánalmassá válni ez a Jobbikot lejárató propaganda, amit itt nyomattok, meg ami az utóbbi időkben a médiában ment.


ON: Engem valahogy nem érdekel egy volt cenzor mit gondol. Egyébként Molnár Oszkár kijelentésével semmi baj nem volt, igaz volt amit mondott, csak manapság túl gyengék lettek a politikusok, nem merik kimondani a dolgokat.

2010. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felőlem mehetne strandpapucsban is. Sőt énis az asztalra szoktam csapni ha be akarják szabályozni miben dolgozzam. A lényeg az eredmény nem az hogy miben érted el.
2010. máj. 2. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van,és annk is,aki Vona "
2010. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
( "Botox Ildikó" ez mekkora már...xDD)
2010. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!