Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek jártok fel erre az oldalra?

Minek jártok fel erre az oldalra?

Figyelt kérdés

Igazából megdöbbent, ami ezen az oldalon megy.

Az nem kifejezés, hogy szó szerint a legalja oldal, ha beszélgetésről van szó. Elképesztő, hogy egyesek mit megengednek maguknak, és igazából nem is a vicces, hanem az, hogy alpári és óvodás stílusban. Igen, a stílus tényleg kiscsoportos szinten van, mondhat bárki bármit.

Kb. 3 naponta felnézek ide, néha válaszolok, néha nem, de mindig csodálkozva nézek, hogy itt ez megy.

Elképesztő, hogy sokan úgy ugranak egymásnak, mint a nyolcévesek.

Az is hihetetlen, hogy egyesek mennyi időt töltenek el itt egy nap. Van, aki majdnem fél napokat eltölt itt -és igen, észre lehet venni, a stílusból, a százalékból és a helyesírási hibákból-, és válaszolgatja a bugyuta kis hozzászólásait.

Elképesztő, hogy sokan egy számukra szimpatikus pártért olyan szintre alacsonyodnak, hogy nem tudom eldönteni melyik az értelmesebb. A papucsállatka vagy ő.

Mert lássuk be, sokaknak semmi köze nincs a pártokhoz, és igazából semmi nem fog változni az életében, ha ő itt elmondja 85x az elméletét.

Biztosan vannak olyanok, akik szórakozásból, élvezetből teszik ezt -biztosan jó dolog hülyeségeket írogatni és provokálni-, de akkor inkább csak szomorú vagyok, hogy sok magyar ember ilyen mélyre süllyedjen...


2010. ápr. 28. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én a tech.es és közlekedés rovatokra szoktam válaszolgatni, de értelmesen. a politikába csak ritkán nézek be, akkor viszont

1: elcsodálkozni azon hogy mennyi gyökér van

2: röhögni

3: anyázni :)

2010. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igaz, h van mikor elszabadulnak az indulatok! Azért van mert pl a liberális gondolkodás a nemtörődömség sértő a tbbiekre nézve. Vagy sok olyan téma van ami azt vonja maga után h az egyik ember gondolkodása semmibe veszi a másikat.


Én infót gyűjteni járok fel. Sok mindent meg lehet itt tudni, amit a tv-ből nem. Meg azt is h milyen a társadalom, bizonyos témákról mit gondolnak az emberek, és itt nem jó vagy rossz viszonyletban mondom.

Meg a napi aktualitások, meg mik érdeklik az embereket.


Sokszor szörnyülködök, dolgokon, máskor jót röhögök, de aki akar tud találkozni itt kedves, értelmes emberekkel is.

2010. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A politika az egy anyázórovat. :)
2010. ápr. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
te mi a fa.szért jársz fel baz.dmeg ha itt panaszkodsz az oldal szinvonalára, nem veszed észre hogy pont ilyenek miatt ilyen a szinvonal?? gondolkozzáá ee
2010. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdezö. Én főként a számitástechnika miatt, néha benézek ide röhögni .
2010. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Te is igen értelmes lehetsz azzal az 51%-oddal :))))

Én már sírok :))))

2010. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!