Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek jártok fel erre az oldalra?

Minek jártok fel erre az oldalra?

Figyelt kérdés

Igazából megdöbbent, ami ezen az oldalon megy.

Az nem kifejezés, hogy szó szerint a legalja oldal, ha beszélgetésről van szó. Elképesztő, hogy egyesek mit megengednek maguknak, és igazából nem is a vicces, hanem az, hogy alpári és óvodás stílusban. Igen, a stílus tényleg kiscsoportos szinten van, mondhat bárki bármit.

Kb. 3 naponta felnézek ide, néha válaszolok, néha nem, de mindig csodálkozva nézek, hogy itt ez megy.

Elképesztő, hogy sokan úgy ugranak egymásnak, mint a nyolcévesek.

Az is hihetetlen, hogy egyesek mennyi időt töltenek el itt egy nap. Van, aki majdnem fél napokat eltölt itt -és igen, észre lehet venni, a stílusból, a százalékból és a helyesírási hibákból-, és válaszolgatja a bugyuta kis hozzászólásait.

Elképesztő, hogy sokan egy számukra szimpatikus pártért olyan szintre alacsonyodnak, hogy nem tudom eldönteni melyik az értelmesebb. A papucsállatka vagy ő.

Mert lássuk be, sokaknak semmi köze nincs a pártokhoz, és igazából semmi nem fog változni az életében, ha ő itt elmondja 85x az elméletét.

Biztosan vannak olyanok, akik szórakozásból, élvezetből teszik ezt -biztosan jó dolog hülyeségeket írogatni és provokálni-, de akkor inkább csak szomorú vagyok, hogy sok magyar ember ilyen mélyre süllyedjen...


2010. ápr. 28. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Ámen..Te pap vagy?
2010. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem, hogy miért is vártam értelmes választ egy értelmetlenek által "lakott" oldalon.
2010. ápr. 28. 21:18
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
:D Csak kérdeztem.:D
2010. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Én azt várom mikor tudunk végre értelmesen beszélgetni az aktuális dolgokról, de úgy látszik hiába várok...
2010. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez.
2010. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Hát igen. Ezt én is észrevettem. Nem volt nehéz. Ezzel van tele az oldal. Ha írsz egy értelmes kérdést vagy választ, rögtön lecsapnak rád és kitekerik a szavaidat vagy nem is a kérdésre válaszolnak. Nagyon sokan kigúnyolják a másikat, aztán meg jönnek a csaták. Nem is beszélve arról, hogy a tinik annyira próbálnak angolosítani(pl.: y az i betű helyett vagy x sz helyett), hogy aztán az egész mondat értelmetlen lesz...

Ez van. És tényleg vannak itt 8 évesek is. Egy 8 éves(már bocsánat) milyen tanácsot tud adni?

Szánalmas...

2010. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy 8 éves is tud tanácsot adni.Tavaly olvastam,hogy kutatók rájöttek,hogy a legjobb keverési arány homokvár építéséhez az 1:12 arány.Pedig csak ide kellett volna jönni megkérdezni egy 8 évest.:D
2010. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Politika topikban normális beszélgetést vártok? Ez még a parlamentben sem működik, nemhogy itt...
2010. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Én csak szórakozásból járok fel az oldalra. Imádom pukkasztani a Jobbikosokat az idióta kérdéseimmel, aztán röhögni rajtuk, hogy milyen komolyan gondolják. Aztán néha beír egy fideszes, jól nekiugranak stb.

A színvonal a béka segge alatt van, értelmes kérdésekre 10nél több válasz soha nem érkezik, a többi zsidózás, komcsizás, cigányozás meg majdajobbikozás.

2010. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem csak a politika rovatot szoktam olvasni.
2010. ápr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!