Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jártok erre az oldalra?

Miért jártok erre az oldalra?

Figyelt kérdés
Én azért mert szarrá röhögöm magam a saját kommentjeimen...
2010. márc. 18. 23:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

dettó xD

szerintem terhes vagy ;)

2010. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
77%
A saját kommentjeiden? Vicces srác lehetsz. (Ezt úgy értem, hogy egy gyökér.)
2010. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Igen, kicsi!!! és gáz hogy szűz vagy!
2010. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
másokén is :D most éppen a tieden. iszonyat jó fejek vagyunk :D
2010. márc. 18. 23:06
 5/37 anonim ***** válasza:

Ja,ja!meg ez a tyúk szöveg,meg terhes vagy,meg stb...nagyon jókat röhögök rajtuk:Djo hogy vannak ijen emberek az oldalon,ettöl nem uncsi:D

(Zsoka)

2010. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Jók ám:D és igen! segítek vihart előidézi, hogy a barátnőd ne tudjon hazamenni és nálad aludjon és meghúzd!....Na jó komolyodjunk: 1.Hogy kicsit jobb kedvem legyen a sok megjátszott gyö*értől és a sok valódi gy*kértől 2. és hogy segítsek tapasztalataimmal másoknak
2010. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Én is azért, hogy nevessek, van h néha hasznát is veszem a válaszoknak, ja meg legfőképp azért, mert külföldön élek, és örülök, ha magyarokkal "beszélgethetek"
2010. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
Szerintem mindenki elkezdhetném azt csinálni, hogy a komment végére oda ír egy nevet, vagyis a sajátját, amiről majd meg ismerjük. Ennek csak az a kockázata, hogy valaki hamisíthatja a másik kommentjét, hogy hogy az ő nevét írja be, bár ha a Hasznos válaszokat ad cucc százaléka nem egyezik meg, akkor biztos, hogy nem ugyan az a személy írta.
2010. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
A vicces válaszokat leszámítva értelmes és érdekes témákat és ötleteket lehet itt olvasni. És néha az is jó érzés hogy másnak is u.a. a véleménye mint nekem. És mások véleményén is szeretek elgondolkodni, meggyőzhető vagyok ész érvekkel:).
2010. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hetente össze kellene szedni a leghumorosabb kérdéseket és válaszokat (TOP10-10) és kiírni ebbe a kategóriába:D ha más nem akkor én vállalom
2010. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!