Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz valaha forradalom Magyaro...

Lesz valaha forradalom Magyarországon az éhbérek miatt, illetve az ingyen munka miatt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 10. 21:45
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
A magyar embernek jár a magas fizetés.
2016. nov. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
91%
A magyar embernek inkább sajnos a szája jár.
2016. nov. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
91%
Röhej kérdező hogy a 120 ezres nettóbérért akarsz forradalmat . Én 160 -190 nettót keresek havonta egy gyárban sima betanított munkával Túlóra nélkül. Sose túlóráztam még. Plusz még a rengeteg juttatás a fizetésen felül. És még mindíg keveslem. Az állandó 200 nettó lenne számomra elfogadható. Bízom benne hogy az állandó munkaerőhiány és az esetleges beigért járulékcsökkentéssel két éven belül elérem. Úgy hogy ha a bérek miatt forradalmat kezdesz legalább 350 ezres nettót követelj mert ha sikerre viszed a forradalmat nekem jelentősen csökkentik a bérem.
2016. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Tudod itt keleten, éhbérét tengődik az ember, de gondolom titeket ez nem hat meg, meg látom egyesek kételkednek benne.
2016. nov. 11. 10:43
 35/53 anonim ***** válasza:
76%
Ezerszer ki lett tárgyalva a téma, arról nem mi tehetünk, hogy elittad az agyad és alap dolgokat nem fogsz fel.
2016. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
14%
Kérdezö merre laksz ha szabad kérdezni? én is keleten lakom és tudom nagyjából mi a helyzet. de forradalmat itt sose várj ezek az emberek ahoz tul nyomorultak. akinek esze van az elmegy akinek meg kevesebb az várja a csodát. bár az itt sosem fog eljönni ahogy látom mert itt jobb nem lesz a helyzet csak roszabb. amugy a multikkal semmi baj nincs nálunk legalábbis fizetik a tulorádat rendesen ha 2 orád van kifizeti még azt is. a kormány a hibás hogy a minimálbér annyi amennyi. ö minek adna többet? te se adnál gondolj bele. itt az egész életnek megkéne állnia mindenikinek othonülni nem menni dolgozni amig nem lesz változás. ugy szó szerint hogy megáljon az élet de a magyaroktol ezt ne várd
2016. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
48%

Minek? Kérdező. :)

Ameddig "éhbérért" dolgozó magyar embernek. Annyi fizetése van hogy napi kávé,cigi,alkoholra költeni meg hallgatni mulatos zenét meg "remek" magyar műsorokat nézni tévében, addig nem lesz forradalom.


Éljen Fidesz!

2016. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
87%
Hát arról tán csak nem a fidesz tehet ha valaki annyra igénytelen hogy alkoholista lesz és a Mónika show és a Győzike a kedvence. Ezt te se gondolhatod komolyan
2016. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Kezdetnek jó lennének szakszervezetek,amik a munkavállalók jogait védik.

Pl nem lehetne őket 3-4 műszakban szalagmunkán dolgoztatni napi 12 órában 80 ezerért...

2016. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Most sem lehet.
2016. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!