Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Andy Vajnát miért utálják a...

Andy Vajnát miért utálják a baloldaliak?

Figyelt kérdés

Büszkének kellene rá lenni.

Ő tipikusan olyan ember, aki alul kezdte és magasra jutott.Hollywoodban volt valami segédmunkás.

Aztán később,összejött neki az élet, milliárdos lett.


Hollywoodban otthonosan mozog.


Inkább büszkének kellene lenni, hogy ilyen magyar is van.Ő tipikusan az a "harcos" típusú ember,segédmunkásból milliomos, diploma meg minden nélkül.



Bezzeg a Soros, ballib oldalon az egekig magasztalják, még lehet imádkoznak is hozzá, persze a "Semával".


2016. nov. 1. 17:31
1 2
 11/14 LazyJones ***** válasza:
Én a Terminator 3 miatt utálom.
2016. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 estibálint ***** válasza:
Hollywoodban otthonosan mozog????? Az USA-ban ADÓCSALÁSÉRT körözik, ha egyszer kimenne, a reptéren már bilincsekkel fogadnák! ÉS egy ilyen ember ekkora vagyonnal, ennyi mindent irányít (a médiában, szórakozóiparban, stb.). Börtönt érdemelne ez a nem mondom ki micsoda, nem milliárdokat!
2016. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

" Az USA-ban ADÓCSALÁSÉRT körözik, ha egyszer kimenne, a reptéren már bilincsekkel fogadnák!"


Ehhez kepest eleg rendszeresen utazik az USAba...

2016. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok baloldali, mégis utálom :)
2016. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!