Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztyénellenes baloldaliak...

Keresztyénellenes baloldaliak a Hit Gyülekezetét is utálják?

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Azt neeeem...
2015. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Jó kérdés.


Érdekes, hogy a baloldaliak csak a kereszténységet utálják.Az iszlámmal egész jól megvannak.Hiszen mi másért lennének bevándorlópártiak?

2015. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
A Hit Gyülekezetét minden ép elméjű ember utálja, párt szimpátiától függetlenül! Semmi közük a valláshoz meg Istenhez! Lényegében egy hatalmas szekta..
2015. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

# 1/3 Időpont ma 17:27

Hazudsz.

# 2/3 Időpont ma 17:37

No, meg te is.


A hitgyülit minden értelmes ember utálja balról meg jobbról is.

2015. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

#2


Dehogy vannak meg jól az iszlámmal... Ha csakugyan jól megvolnának vele akkor azért kampányolnának, hogy az USA abbahagyja a muszlimok bombázását és országaik lerombolását. Ilyet mikor csináltak?

Elég ha csak azt is megnézzük, hogy a migránsálság előtt hogyan viszonyultak a muszlimokhoz. (Segítek. Szemükben: muzulmán=terrorista)

És azért bevándorláspártiak, mert a vezéreik azt mondták. Azok meg azért mondták ezt mert ez (is) remek mód Európa elpusztítására.


A kérdésre válaszolva: Nem, többnyire nem utálják őket. Az SZDSZ is igaz, hogy teljes szívből gyűlölt minden vallásos embert, de pont a hitgyülinél kivételt tett.


És csakugyan, aki a Bibliát vagy a kereszténységet legalább alapszinten is ismert az tudja, hogy amit ezek csinálnak az sok minden csak épp nem „keresztényi”.

2015. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én legalábbis nagyon utálom őket, ugyanis egy sötét, agymosásra szakosodott szektáról van szó. A nagybátyámat is ezek az alakok hülyítették meg. Már rég betiltottam volna a tevékenységüket.
2015. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem saját maguk sem tudják, az is lehet egy részük tagja annak a szektának.
2016. jan. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
miért lenne szekta? ők nem a Bibliában hisznek? szerintem ők más könyvet nem használnak, csak a Bibliát... szerintem nem szekta, hanem ilyen amerikaiasba nyomják.
2016. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as


Igen ,ilyen jó amerikaias cionistás szektásba. ;)

2016. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem utálok senkit,csak ne kényszerítsék másokra a vallásukat.


Az,hogy valaki milyen bőrszínű,szexualitású vagy nemű biológiai adottság.


Az,hogy miben hiszünk választás kérdése.Bár azért sem szabad bántani senkit,hogy miben hisz vagy nem hisz.

Csak érzékeltetném a különbséget.

2016. márc. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!