Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarta el a nép Szamuel...

Miért zavarta el a nép Szamuely Tiborékat, sőt az összes kommunista gyülekezetet, ha jól csinálták a dolgaikat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szamuely Tibor jól csinálta a dolgát? Most már a népirtást is támogatod?
2015. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A "ha" szócska elkerülte a figyelmedet ?
2015. máj. 29. 21:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Túl gyorsan nyomtam entert: A "jól csinálták dolgaikat" alatt nyilván nem a vörösterrort, népirtás szerű randalírozásukat értem, hanem hogy van itt 4-5 emberke, ki szerint akkor "öröm és bódottá" volt.
2015. máj. 29. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:

A "ha" szó jelentése lehet "amennyiben" is, és lehet kb "amikor, hiszen" is.


Támogatod Szamuely Tiborékat?

2015. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó így a második komment alapján nyilván nem. Csak nem volt egyértelmű a kérdés, hogy már megint provokáció folyik-e.
2015. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, ellenkezőleg pont az húz fel, amikor látom, hogy azt a vörös terroristát mosdatják, nem csak egy ember űz belőle sportot, 6-7 különböző embert számoltam össze, kik vívják itt a kommunisták keresztes hadjáratát.
2015. máj. 29. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak divatkommunisták és elvakultak védelmezik Szamuelyéket.
2015. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "nép" nem zavart el soha senkit! A Magyar Tanácsköztársaságot a Román Királyi Hadsereg zavarta el, bár végülis ők is egy népből jöttek, csak nem a magyarból...
2015. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!