Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai népszavazás igazából...

A mai népszavazás igazából nem is népszavazás, csak egy baromi drága közvélemény szondázás?

Figyelt kérdés
Senkit sem kényszerít semmire, ügydöntő ereje nincsen, az országgyűlés döntésébe nem szól bele, csak egy szám, amit mutogatni lehet. Akkor ez inkább egy teljes sokaságon végzett közvélemény kutatás?
2016. okt. 2. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
olyasmi ha a führer számára kedvezőtlen lesz az eredmény itt is lesz egy kamu puccs utána meg jön a terror és ledzámolnak a párt ellenfeleivel.
2016. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet, hogy csak én álmodtam, de ha érvényes lesz a népszavazás, ha nem, lesz közjogi következménye, legalábbis Viktorka azt nyilatkozta, hogy ha többségben a "nem"-ek, akkor alaptörvény/alkotmány módosítás várható, ha meg többségben az "igen"-ek, akkor lemondanak...


Persze azt is megmondta korábban, hogy azt kell figyelni, amit csinál, nem pedig azt, amit mond, de azért kíváncsian várom az eredményeket!

2016. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!