Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap lesz a népszavazás,...

Holnap lesz a népszavazás, fogalmam sincs hogyan döntsek, nem értem, hogy az egész miről is szól. Hogyan döntsek holnap? (A kérdés kifejtése lent)

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem szeretnék migránsokat Mo-n, látva mi megy nyugat eu-ban, de nem értem mi ellen és miért népszavazunk. A konkrét kérdések, a NEM-ek győzelmére vonatkoztatva:


Mi az a kvóta, milyen eu-s törvény, rendelet stb. uniós jogszabály ellen kellene szavazni? (Konkrétan hiv./ sorszámmal, ha valaki tudja nevezze meg a jogszabályt)


Ügydöntő a népszavazás, milyen jogszabályt kell alkotnia az országgyűlésnek?


Ez a jogszabály mire kötelezi az EU-t?


Ha az Unióban már született jogszabály arra, hogy migránsokat kell ide költöztetni, akkor hogyan tudja felül írni ezt egy népszavazás? (a konkrét lehetséges jogi aktusra gondolok)


Akár jobb, akár baloldali vagy, akár fideszes vagy, akár nem kérlek válaszolj, mert konkrétan nem értek semmit. És azért mert egy párt azt harsogja, hogy nem, a másik párt, meg hogy igen, felelősségteljesen akarok dönteni.



2016. okt. 1. 21:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Aki így el tudja magyarázni h mit nem ért, az szerintem érti, csak hülyének tetteti magát.
2016. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%

Ha elmész és a nemre szavazol, akkor orbánfasiszta vagy, mert ezzel elismered Orbán Viktor népirtását, ugyanis Orbán gyermekek millióit éheztette halálra, és gyilkolta meg, mivel nem akart minden sarokra lélegeztetőgépet rakni.


Amennyiben nem szavazol egyszerre érvénytelenül és az igenre, illetve elmész, akkor szintén agymosott orbánfasiszta vagy.


- Üdv, egy felvilágosult demokrata.

2016. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
A KSH adatai szerint Magyarországon túl sok az egy négyzetméterre eső sötétben bújkáló idióta.
2016. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%

#6

Na végre egy felvilágosult demokrata....:)

2016. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

2-es. A migránsok eddig sem és ezután sem akarnak Magyarországon maradni!

Embereket nem lehet röghöz kényszeríteni!

A szavazó lapot nem ártana értelmezni! Nem arra kér választ, hogy akarod-e, hogy külföldi állampolgárokat telepítsenek az országba, hanem arról, hogy az országgyűlés engedélye nélkül! Vagyis, ha az Országgyűlés engedi, akkor jöhetnek! Ha Orbánnak holnap érdeke lesz, akkor engedni fogja. Ahogy most az Arab országokban árulják a letelepedési kötvényeket 3 ezer dollárért. Ha van pénze; jó migráns, ha nincs rossz.

2016. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az összes válaszoló nem a kérdésre válaszolt. :-(. Persze, hogy nem szeretném, hogy hazafele muzulmánok kössenek belém, de ezt most hogyan lehet elérni egy népszavazással, az EU-val szemben. És kedves első nem vagyok hülye, nem tettetem magam annak, de ha te tudod a kérdéseimre a választ illene megosztani. Elvégre erről szól ez az oldal.
2016. okt. 1. 22:19
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Még annyit: A migránsok nem erőszakolnak meg senkit, és nem is törnek be az otthonokba. Köztük sincs több bűnöző, mint a magyarok közt. Sőt, még Németországban sem. Most voltak itt a német rokonok, tőlük tudom.

A városban másfél éve van befogadó tábor, de tavaly óta nem is láttuk a migránsokat. Legfeljebb a vasutasok, amikor utaznak fel Pestre, majd onnan Hegyeshalomra. Csak erről a Fidesz propaganda nem beszél.

Nem pártolom a migránsokat, de sok a hazugság velük kapcsolatban.

2016. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

#7


Ők nem felvilágosult demokraták! Valójában ők a rasszista fidesz középkori narancsködében tévelyedtek el!


Egy igazi felvilágosult liberális demokrata nem rekeszti ki szegény menekült életét mentő saját neméhez vonzódó itt-ott túlkapást elkövető embertársát!


Egy európai liberális ilyen:

[link]

2016. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt most nem értem. Nem fogok birka módjára szavazni. Túlgondolom, hogy megértsem ezt az egészet. Várom a konkrét válaszokat a kérdéseimre.
2016. okt. 1. 22:25
 10/23 anonim ***** válasza:
35%

"voltak itt a német rokonok, tőlük tudom"


Ez oszt igen.

Kölnről nem meséltek,ahol 1500 nemi erőszak történt?

Magyarok mikor csináltak ilyet.Ők nagyon is kultúráltan viselkednek, kerülik a bűncselekmények elkövetését.

2016. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!