Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap lesz a népszavazás,...

Holnap lesz a népszavazás, fogalmam sincs hogyan döntsek, nem értem, hogy az egész miről is szól. Hogyan döntsek holnap? (A kérdés kifejtése lent)

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem szeretnék migránsokat Mo-n, látva mi megy nyugat eu-ban, de nem értem mi ellen és miért népszavazunk. A konkrét kérdések, a NEM-ek győzelmére vonatkoztatva:


Mi az a kvóta, milyen eu-s törvény, rendelet stb. uniós jogszabály ellen kellene szavazni? (Konkrétan hiv./ sorszámmal, ha valaki tudja nevezze meg a jogszabályt)


Ügydöntő a népszavazás, milyen jogszabályt kell alkotnia az országgyűlésnek?


Ez a jogszabály mire kötelezi az EU-t?


Ha az Unióban már született jogszabály arra, hogy migránsokat kell ide költöztetni, akkor hogyan tudja felül írni ezt egy népszavazás? (a konkrét lehetséges jogi aktusra gondolok)


Akár jobb, akár baloldali vagy, akár fideszes vagy, akár nem kérlek válaszolj, mert konkrétan nem értek semmit. És azért mert egy párt azt harsogja, hogy nem, a másik párt, meg hogy igen, felelősségteljesen akarok dönteni.



2016. okt. 1. 21:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%
Siralmas olvasni ezeket a buta és ostoba hozzászólásokat.
2016. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Érvénytelenül szavaztam, vicc volt az egész népszavazás. Ja és attl nem félek, hogy migránsok fognak megerőszakolni.
2016. okt. 5. 00:01
 23/23 anonim ***** válasza:
20%
Mi lett volna benne a vicc? Ha itt "ég majd a ház", Orbán Viktor a családjával együtt szépen elvonul innen. Ti meg saját magatokkal baxtatok ki, idióták. A szavazás NEKÜNK van, nem a Viktornak. MAGADNAK szavaztál volna. Igaz így is az erősen túlnyomó többség szavazta meg a nemet, ami nagyon szép eredmény. Semmi sem változott és ha 50% fölé esett volna a szavazók száma, akkor is ugyanilyen lenne a mai nap. Csak sok a gyöpös ember. Én sem vagyok Viktor szavazó, de félre tudom tenni most ezeket a gondolataimat, mert vannak részletkérdések, apróbb, fontos dolgok, amikről döntenünk kell. Amikben részt kell vennünk, mert a mi jövőnkről, a gyermekeink jövőjéről van szó. Kérdező, te pedig jobban tennéd ha félnél. Svédországban és társaiban ezek mindennapos dolgok már, sajnos nagyon is életszerűek. Sosem fogom megérteni, hogyan élhet az országban - mit, a VILÁGBAN - ennyi beszűkült látókörű, kicsinyes idióta. És ilyeneknek van szavazati joguk... Ezért fogunk kipusztulni. Lesüllyedünk majd a legalja szintre, ahol pl. a nő a kutyával egyenlő és mindenki létrehozza a saját kis törvényeit. Aztán élhetünk a középkorban, szép nagy családként. Azt kellene végiggondolni, hogy nem lehet egyik napról a másikra megszüntetni a problémát. Meg kell tenni a sok apró lépést, ameddig még lehet. Nyugodtan, kényelmesen tehetnénk MOST MÉG. Majd amikor a probléma a fejünkre nő, ti fogtok a legjobban sápítozni és segítséget követelni, mi? Van egy pont, ahonnan ha elszabadul a pokol, már nem lesz hatóság, nem lesz emberfia, aki megvédene. Nézzétek meg a svédeket, legszebb példa... Welcome refugees, mi? Most meg ők vannak a legjobban felháborodva, bírósággal fenyegetőznek. Na, hát a sok érvénytelenül meg otthon maradt szavazó pontosan velük egyenlő... Ameddig nem érzi a probléma súlyát, csak szidja a józanul gondolkodót, aztán amikor ég a pitsája, az elsők között követelőzik. Attól még, hogy egyelőre nem érzitek, van probléma - ha meg nem lépünk fel a nyugati országok politikája ellen nagyon erélyesen, megnézhetjük magunkat. Szóval aki nem kapaszkodik minden kis szalmaszálba ez ügyben, szégyellheti magát.
2016. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!