Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig vezet a Fidesz? Ez...

Még mindig vezet a Fidesz? Ez létezik?

Figyelt kérdés
Szerintem lehetetlen. Ennyi botrány után? Az előző kormány a töredékébe belebukott. De akkor mégis miért mondja ezt minden egyes közvélemény kutató, a pártatlanok is.

2016. ápr. 17. 17:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Elég csak annyit mondani, hogy rezsicsökkentés és máris 2 millió nyugger ott terem mögöttük.
2016. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Mert vezet. az embereknek tökük tele a politikával és már csak a nyugdíjasok járnak szavazni azok meg mind a fideszre voksolnának ezért irja még mindig ezt minden közvéleménykutató
2016. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

"Az előző kormány a töredékébe belebukott"


De nem a külső körülmények miatt, hanem mert belső összeomlást eredményezett, amire a Fidesz építeni tudott, mint "határozott erő".


A jelenlegi politikájukat is jelentős részben az "erőkivetítés" célja vezérli, hogy elkerüljék a "korábbi ellenzék sorsát".

2016. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%

az MSZP-t ideológiai láncok fogták, míg a fideszeseket nem köti a proletáröntudat


milyen ennyi botrány?


az hogy feriék fizetőssé tették a felsőoktatást és az egészségügyet az saját ideológiájukat köpték szembe


de egyébként már a reformszocializmus előtt is tele volt az emberek nagy részének a töke az mszp-vel nem sokkal nyertek már 2006ban sem


a közháborgásodon kívül amúgy mi érintett a fideszes botrányok kapcsán?

talán vettél volna földet és azt mondták hogy csak mészáros lőrinc licitálhat?

mert pl a szocik alatt másról sem beszélt mindenki, hogy mennyire inkompetens a jogrendszer pl a 125 köbcentis motorokkal kapcsolatban, mennyire változásképtelen időkapszula a bürokrácia, mennyire leomlóban van a budapesti belváros

a fidesz meg a félázsiai diktátor módszereivel meg megoldotta ezeket és kész


még mielőtt nekem esne valaki, biztosan nem kellene keresni sem a fideszben a hibát, de a szociknál ezerszer jobb

2016. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%

Mert nincs ellenzék. Abszolút.

Ott van a arab-oroszbarát jobbik, meg ott van a menekültimádó baloldal.

2016. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"nem kellene keresni sem a fideszben a hibát, de a szociknál ezerszer jobb"


Én nem az MSZP vs Fidesz hasonlítgatásra akartam ezt kihegyezni, de a szociknál ezerszer rosszabb a Fidesz, most nyilván aki elvakultan szeret egy pártot akkor ezen kár vitázni, én nem vagyok pártszimpatizáns. De egyébként a Fidesz a rendszerváltás után legbotrányosabb pártja, messze messze az.

2016. ápr. 17. 17:41
 7/26 anonim ***** válasza:
6%
Mitől ne vezetne? Van jobb nála?
2016. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ez már a bárki jobb nála kategória, ezért megdöbbentő, hogy vezet.
2016. ápr. 17. 17:44
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

"de a szociknál ezerszer rosszabb a Fidesz, most nyilván aki elvakultan szeret egy pártot akkor ezen kár vitázni,"


most ezt magadra értetted? mert én tettem ám fel mellé kérdéseket, te meg csak kinyilatkoztattál


na mesélj, mi fáj, hol érint a diktatúra?

2016. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Nos a válasz a kérdésre: attól, hogy te eldöntötted, hogy a szociknál nagyobb botrányok vannak, a közvélemény szerint ez még mindig nem így lesz.

- A baloldal megölte magát.

- A Jobbik alapból az ideológiája miatt elvágja magát az emberek felénél-kétharmadánál.


Tökéletes táptalaj továbbra is a Fidesznek.

2016. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!