Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy az "IGEN"...

Miért van az, hogy az "IGEN" szavazók 99%-a a valóságban egy fillért sem adna a migránsoknak?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem csak az Igennel szavazók, de a bojkottálók és az érvénytelenül szavazók is.


Mindig a következőket hallom, olvasom itt is:


- Aki elmegy szavazni és nemre szavaz az fideszes. Ha ezzel nem értesz egyet agymosott birka vagy.


- Valójában ennek a népszavazásnak semmi köze nincs a migránsokhoz vagy a kvótához, valójában arról szól a kérdés, hogy akarjuk-e, hogy Orbán Észak-Koreához hasonló diktatúrát vezessen be.


- Ha nemmel szavazunk, akkor egyből másnapra Magyarország egy szempillantás alatt kirepül Európából és Afrika közepébe kerül, mind lemeztektonikailag mind kulturálisan.


Amikor pedig megkérdezzük, tőlük, hogy: "Na jó, tehát ti szeretnétek ha a migránsokat Magyarországra telepítenék?"

Akkor a válasz mindig valami olyan, hogy: "Agymosott fidesznyik vagy! Valójában a orbáni diktatúrát utasítsuk el!" de az őszintébbek azt válaszolják, hogy: "Egy fillért sem adnék nekik, a közelembe se jöjjön egy darab se belőlük! Fizesse ki a fidesz, mert ő csinálta az egész világon a válságot!"


Csak én érzem kétszínűnek az igen szavazókat, bojkottálókat és érvénytelenül szavazókat?



2016. okt. 1. 19:53
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Máskülönben jusson minden országnak 50 ezer migráns, gazdasági állapottól függetlenül? "


hát kedves sörpocak ezért találták ki az országhatárokat

2016. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Az "igen" szavazókkal én sem tudok egyetérteni.Azokat viszont jobban megértem,akik nem mennek el szavazni.Még Orbán is valami olyasmit mondott,hogy a szavazásnak nincs politikai,jogi következménye,csak "érzelmileg" számít. Viszont,akik "érzelmileg" nagyon távol állnak a Fidesztől, azok nyilván nem mennek szavazni,vagy érvénytelenül szavaznak,ha egyszer semmiről nem dönt a szavazás.Ebből azt a következtetést levonni,hogy migránsokat akarnának Magyarországra,szerintem nevetséges.
2016. okt. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Andizsuzsi ***** válasza:

"Kár, hogy a DK, MSZP és Fodor kampányplakátján nem ez szerepel..."


Ezért nem kell a plakátokról tájékozódni. Sem egyik, sem másik oldalon.

2016. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Andizsuzsi ***** válasza:

"te nyugodtan aludnál, ha 200 méterre tőled lenne egy ilyen

család? "


Igen. Miután itt az én érdekem az államéval egybecseng, és a mindenkori államnak kormánytól függetlenül fontos ez. És mégegyszer mondom, a menekültek között nem csak muszlimok vannak. Ha nyitottságot mutatnának a befogadásra, lehetnének feltételeinek.


"KSH hülyeség, a statisztikáinak fele tunningolt, mert azt

mutatják, amit szeretnének, illetve amiért megfizetik őket."


Ez megállná a helyét akkor, ha ez klasszikus statisztika lenne. De ez csak sima megszámlálás. Másrészt szerinted a kormány azért fizet a KSH-nak, hogy olyan adatokat hozzon nyilvánosságra, ami szögesen ellentmond annak, amire milliárdokat költöttek a kampányban?

2016. okt. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 sörpocak ***** válasza:

"hát kedves sörpocak ezért találták ki az országhatárokat"


Ezt még csak nem is értettem. Mi köze van az országhatárnak a gazdasági helyzethez, vagy ahhoz hogy hány menekült jut az országra? Unión belül egyre jobban jelentőségét vesztik a határok.

2016. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

KSH:

Magyarország egyre jobb, megéri befektetni, GDP az egekben

stb stb.

Viszont ha levesszük a külföldi tulajdonú cégek (Merci,

Audi, Lidl, Tesco és társai) teljesítményét, mert ott a

nyereség nem a magyar gazdaságot fogja gyarapítani, akkor

iszonyú negatívak a mutatók. Akkor most hogy is van ez?


Engem nem érdekel a vallásuk. Az érdekel, hogy nem lehet

igazolni. Akik igazolni tudnák a leendő menekült állítá-

sát, azok vagy felszívódtak, vagy halottak. Írásos joge-

rős bizonyíték nem létezik. Vagy checkolod a facebookon?

Na neee.


Egyébként nézz körül, mi megy a világban, amit a migrán-

sok csinálnak. És közűlük kerülnek ki majd a menekültek.

Lehet épp az akarta megerőszakolni a szerb kislányt, aki

melléd fog költözni.. Ki tudod zárni, hogy nem ő fog?

Állam, kormány, EU, senki nem tud hitelt érdemlő átvilá-

gítást csinálni. Akkor meg miről beszélünk? Vadidegent

akarsz, akiről semmit se tudni, lelked rajta.

2016. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"Ezt még csak nem is értettem. Mi köze van az országhatárnak a gazdasági helyzethez, vagy ahhoz hogy hány menekült jut az országra? Unión belül egyre jobban jelentőségét vesztik a határok.

"


még menekülteket sem kötelező befogadni senkinek, gazdasági migránsokat meg pláne nem


a skandinávok vissza akarnak küldeni egy csomó valószínűleg gazdasági migit, pedig ők is lefolytathatnák a tárgyalást. miért? hát azért, hogy ne skandinávia paterolja ki őket az unióból, hanem a rossz gonosz náizmussal átitatott magyarország

2016. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 sörpocak ***** válasza:
Gazdasági bevándorlókat bármikor ki lehet utasítani, menekülteket a nemzetközi egyezmények nevében nem. Persze ezt mi hajlamosak vagyunk ezeket az egyezményeket komolytalannak venni, de a világpolitika nem.
2016. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!