Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ember miért olyan...

A magyar ember miért olyan beállítottságú hogy mindenben eleget tesz a kormányának? Ennyire buta az ország 80%a?

Figyelt kérdés

24 évesen soha nem voltam szavazni, és mindaddig nem is szeretnék, amíg nem lesz olyan a rendszer mint Amerikában vagy Nyugaton, ahol nem kenik el vagy másítják meg a voksokat.

Itthon hiába megy el valaki ez a majom fidesz már évek óta töretlen, és nem kizárt hogy a legutóbbin is már el volt döntve csak a kisember hiszi hogy na most talán....


Ez a menekültügyi szavazás is egy vicc, konkrétan minden birka elmegy a 20-astól a 70-es korosztályig, ilyenkor mit érezhetnek vagy mi megy át a fejükön a sorban állás miatt?


Nekem rendesen kínos volna hogy egy pitiáner, még mafia kormánynak sem mondható "mert legalább a mafia az ad is nem csak elvesz" kormány minden szavára ugorjak, X időpontban mindent félretéve álljak oda a papír elé tollal.


Az a legszebb hogy sok százezer fiatalnak szimpatikus is a mai politikai választék, és képesek Orbánra szavazni az igen művelt és okosnak mondható egyetemisták, főiskolások....

Elképesztő ez az ország.


2016. okt. 1. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus meglátás: "Mindenki hülye, kivéve én."
2016. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de az, hogy nem mentél/mész el szavazni a Fidesznek tökéletes. Tulajdonképpen ezzel nyernek, nem kimondottan az ő szavazótáboruk voksaival, ehhez nagyon kelletek ti, akik nem adnak le szavazatot más pártra. Bocs, hogy kiábrándítottalak.
2016. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!