Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig Fideszes voltam de...

Eddig Fideszes voltam de látom hogy hibáztam, úgy néz ki hogy a Bokros programját fogja megvalósítani?

Figyelt kérdés
Én erre nem adtam és nem akarok felhatalmazást adni!
2010. ápr. 23. 12:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta? Osztogatást viszont senki sem igért!
2010. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Megint egy újabb óra, megint egy "okos" kérdés egy hülye jobbikostól. Szebb szart! (jó gerinces húzás volt grat.)
2010. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
ne hari, de ebben mi a kerdes? az hogy ugy nez ki hogy hibaztal?? ki nem szarja le, hogy mit gondolsz? olyan fidesz szavazo nem is kell, aki nem bizik bennuk. Amugy meg ha tenyleg vmi maszop vagy jobbikus genyo vagy, akkor meg plane leszarom a velemenyed.
2010. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Én annak örülnék ha a Bokros programját valósítaná meg,az az egyetlen program ami az országot kivezetné a válságból.

Szerintem a Fidesz most meg fogja lépni ezeket a lépéseket,ha nem akkor többé nem szavazok rájuk.

2010. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Én annak örülnék ha a Bokros programját valósítaná meg,az az egyetlen program ami az országot kivezetné a válságból.

Szerintem a Fidesz most meg fogja lépni ezeket a lépéseket,ha nem akkor többé nem szavazok rájuk.



Felvázolnád hogy mi ebben az országnak a jó?

Mitől lesz az embereknek jobb ha leépül a szociális rendszerünk, és fizetős lesz minden?

Kinek lesz ebből valójában haszna.


Csak 4-5 mondatban!

2010. ápr. 23. 12:57
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

"Megint egy újabb óra, megint egy "okos" kérdés egy hülye jobbikostól. Szebb szart! (jó gerinces húzás volt grat.)"


Egy újabb rettegő, egy újabb provokáló mocskos szájú hozzászóló! Köszönjük Emese!

2010. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne rettegő, meg provokáló? mikor nyilvánvaló, hogy valaki kicsit kerülő úton próbál olyat kitenni a főoldalra, ami eltántorítja az embereket a fidesztől.
2010. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Leírom egy mondatban.

Vége a kádárizmusnak!!!,ideje lenne már mindenkinek észrevennie,nem az államnak kell gondoskodnia az emberekről,öngondoskodás kell,mert kapitalizmus van.És semmi nincs ingyen,valakinek mindig fizetnie kell,csak sokszor más helyett.

2010. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

nem az előbbi vagyok, de a Bokros csomagot én is támogatom...az volt a legnagyobb idiótaság, hogy anno nem lett befejezve, az öreg nem túl fotogén és kb úgy néz ki, mint egy riadt nyúl, akit leraktak a cilinder mellé, de a gazdaságpolitikához ért


anno, ha befejezték volna és nem a közhangulat lett volna fontosabb, mára lenne egy viszonylag stabil gazdaságunk, a válságból kissé hamarabb lábaltunk volna ki, lenne egy finanszírozottabb egészségügyünk, finanszírozottabb felsőoktatásunk és közoktatásunk...de ha visszakeresel korabeli (hű de hülyén hangzik, akkor voltam fősulis) cikkeket, pláne külföldi gazdasági elemzők véleményét pontosabb képet kapnál minderről

2010. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Miért lenne rettegő, meg provokáló? mikor nyilvánvaló, hogy valaki kicsit kerülő úton próbál olyat kitenni a főoldalra, ami eltántorítja az embereket a fidesztől."


Ez a legjobb az egészben, hogy már eszetekbe sem jut, hogy talán igaz amit a kérdező ír... hova jutunk így? A kérdés is hülyeség de a reakció is az...

2010. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!