Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hurrogtak le a fideszese...

Miért hurrogtak le a fideszesek, amikor azt írtam, hogy a Fidesz sorban lenyúlja a Jobbik programját?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 16. 10:31
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
2010. jún. 16. 10:51
 2/25 anonim ***** válasza:
14%

em lenyúlja, hanem megvalósítja,

eddig azon siránkoztatok, hogy a ti marhajó programotokból nem lesz semmi, a kétharmad miatt.

Most már az is baj, ha valaki meg akarja csinálni?

Baromira nem értelek titeket.

Akartátok a kettős állampolgárságot, volt szavazás, Vona b@szott elmenni,most akkor mi a probléma.

Ha nem csinálja valaki az a baj, ha megcsinálják az a baj.

Nincs nektek túl sok időtök egy kicsit, el kéne menni dolgozni, lefoglalni valamivel magatokat.

2010. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
én csak azt utálom, amikor még ezek után a fideszesek azt ugatják, hogy a jobbiknak milyen demagóg a programja:DDD
2010. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Tehát csak lenyúlták, kispajtás. Ne hőbörögjél itt nekem.

Fáj az igazság? Te miért nem mész dolgozni?

2010. jún. 16. 11:00
 5/25 A kérdező kommentje:
a 72-nek ment
2010. jún. 16. 11:00
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
A Jobbikosok meg a MIÉP programmját.
2010. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Amúgy letelt a két hét, fidesz-fankám. Hol vannak a beigért rendőrök? Cigányaink ugyanúgy gyilkolásznak.

Pintééééér!

2010. jún. 16. 11:02
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ne nevezné a saját programjának a Fidesz.
2010. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Kispajtás azért nem dolgozom, ma mert tegnap 24 órás szolgálaton voltam a kórházban ahol dolgozom. és nő vagyok, amúgy, úgyhogy ne kispajtásozz, nem hiszem hogy együtt homokoztunk az oviban.

Ha megvalósítja valaki, akkor jöttök egyből azzal, hogy demagógnak lett kikiáltva a programotok, igen az.

De vannak benne jó elemek is.

Szóval még mindig ott tartotok, hiába fogtok össze, hogy ha csinálják az a baj, ha nem akkor az.

és tényleg keress melót, mert ezekkel a haszontlan irogatásokkal, csak az oldal és a jobbik szimpatizánsok szinvonalát rombolod, aminek az értelmesebbikje nem hiszem hogy örül.

2010. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
5%

jah és utóiratként kérdezném, hogy eddig mit tett w a Jobbik?!

Majd írjátok ide leazt is, ha lesz olyan, ne a FIDESZ-től vájatok csodát, 2 hónap alatt, főleg pofa súlyban ha nem is rá szavaztatok. Elvárásod nem lehet ezek után. Szólj Vonának csináljon végre valamit.

2010. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!