Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hurrogtak le a fideszese...

Miért hurrogtak le a fideszesek, amikor azt írtam, hogy a Fidesz sorban lenyúlja a Jobbik programját?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 16. 10:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
(elsősorban a fidesznek kell tennie "valamit", mivel ők vannak kormányon, nem pedig a jobbiknak vagy az mszpnek)
2010. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
13%

Na ebből látszik, hogy egy kis tini Jobbik fan vagy, mert a kérdésed mondanivalója is egyenlő a nullával és a válaszaid is csak más válaszait erősítik meg. Önálló véleményed pedig nincs, egyedül nem mersz szólni.

Vagy a Jobbik eddigi ténykedéseit keresed? :D

Majd ha adót fizetsz te is, visszatérhetünk.

2010. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
33%

És nem tett már a FIDESZ eddig is?

vagy azt hittetek, hogy valaki kormányra jut és 2 nap alatt csodaországot csinál a szétcseszett Magyarországból? mert ha ilyen képzelgéseitek vannak, akkor nagyot fogtok mindenkiben és mindenben csalódni.

Vagy hogy az amúgy is ember hiányokkal küzdő rendőrség járőrei számát sitty sutty megduplázzák? egyik napról a másikra? vagy hogy a cigánybűnözés varázsütésre eltűnik? nylílván a tizen x éves kérdező ezt hitte.

Ja és nem mintha védeni akarnám a cigányokat, de nem csak ők gyilkolásznak, mert aki hónapokig a padláson tárolta a hullát felakasztva, az sem cigány volt, de még sorolhatnám, de ezt nyilván mindenki tudja, hogy nem csak a cigányok bűnöznek Mo-n.

2010. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

többségében cigányok


engem meg ne ugassál, nem vagyok tini sem, csak azt mondom, hogy nem arra a pártra kell mutogatni aki ellenzékben van

2010. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
4%

Kiváncsi lennék a Vona mit tett volna eddig, ha ők kerülnek kormányra. Kb amit eddig.

Amúgy nem ugatok, de te egy ingyenélő, senkiházi, unintelligens kis paréj vagy, akárhogy próbálod szépíteni, és egy értékelhető megnyilvánulásod nem volt még.

A szinvonal. erről beszéltem.

2010. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

wuhaha, alaposan mellényúltál korban is, meg adófizetés szempontjából is. Nem baj. Elnézem. Miért nulla a feltett kérdés? Talán nincs valóságalapja?

Nem zavar, ha a fidesz megvalósít dolgokat a jobbik programjából, csak az a nevetséges, hogy sajátjaként valósítja meg. Most nem keresem vissza, de egy kommentemben azt írtam a választások előtt, hogy ahhoz, hogy a fidesz meggyengítse a jobbikot, és áthúzzon szavazókat a fideszhez, a jobbik programjából meg kell valósítania egy jópár dolgot. Ez zajlik most.

Ezek a megvalósítások már az önkormányzati választások előkészületei.

2010. jún. 16. 11:46
 17/25 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig fidesz szavazó voltam, de mivel az utóbbi években ellenzékként egy nagy nulla volt a fidesz, ezért szavaztam a jobbikra. Nem bántam meg. A 29 pontos akciótervet üdvözlöm, mert a vállalkozásokat helyezi előtérbe, én is az voltam, ki is váltom újra.
2010. jún. 16. 11:51
 18/25 anonim ***** válasza:
4%

Ki keresi a másikban a hibát? nem a Jobbik fan club?

Leszarom Vonáékat ahogyan eddig is.

És a kérdezőhöz hasonló, "miért ugattak le a fideszesek" című kérdéshez tartozó szinvonalú embereket is.

ja és nem volt szar napom. De még csak szar éjszakám sem. Csak nem bírom elviselni a primitívséget.

Jah, és a kérdezőhöz intéztem a kommentjeimet, nem tudom te mit pattogsz, de amúgy ha már így összehaverkodtunk te is elmehetnél anyádba.

További jó hőzöngést, ezen a magasröptű kérdésen.

2010. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Na, 72-es, nagyon béna vagy. 2 különböző dolog leugatni vagy lehurrogni. Ha nem érted a kérdést, akkor minek pofázol ide? Az, hogy neked fáj az igazság, nem azt jelenti, hogy neked jogod van becsmérelni bárkit is a politikai hovatartozása miatt. Én jobbikosként feltettem egy abszolút nem provokáló kérdést, erre te idejössz fröcsögni. A fidesz lenyúlja a programot, és kész.
2010. jún. 16. 12:20
 20/25 anonim ***** válasza:
11%

Kedves moderátorok!


Mi lenne ha törölnétek az ilyen értelmetlen, gyűlöletkeltő kérdéseket? A Fidesz szidja a Jobbikot, a Jobbik meg a Fideszt. Semmi értelme! Választ kérek az e-mail-emre!

2010. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!