Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudnám megvalósítani az...

Hogy tudnám megvalósítani az álmomat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig úgy gondoltam, hogy elhagyom az országot. Mert meleg vagyok. De... az utóbbi időben egyre inkább rájövök, mennyire is szeretem ezt az országot. Budapestet, vidéket, az egészet. És szeretném egy még jobb hellyé tenni. De... a magyarok nem választanának meg "magamfajta" miniszterelnököt.
2011. júl. 3. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell okvetlenül miniszterelnöknek lenned ahhoz, hogy jobb hellyé tehesd Magyarországot. És a magyarok sem egyenlőek azzal az üvöltő, kannásborszagú, fogatlan, gyűlölködő hordával, amelyik dobálózni jár a melegfelvonulásokra.
2011. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez igaz, de ettől függetlenül a magyarok nagy része nem szimpatizál a melegekkel
2011. júl. 3. 15:24
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Nekem semmi bajom a melegekkel, amennyiben nem mennek az utcára mutogatni a másságukat. A hálószobában azt csinálnak amit akarnak, csak ne tudjak róla.
2011. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne vidd ki az utcára, és egy feleség pár gyerkőccel azért kéne ehhez még. Melyik párt színeiben gondoltad?
2011. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

De egyet mesélj már el: miért kéne szimpatizálni azzal, hogy te hogyan képzeled el a testi (és gyanítom) lelki szerelmet?


Mivel meleg vagy, te valószinűleg meg a heteroszexuális beállítottsággal nem szimpatizálsz, hiszen meleg vagy :)


Amúgy: az ordítozó kisebbséget kivéve a kutyát sem érdekel, hogy ki hogyan csinálja.


Igen, vannak akik beszólnak. De képzeld el: a férfi-nő párosnak is vannak akik beszólnak. Nem is egyszer, sőt, elég gyakran megesik, anélkül, hogy bárki kilógna a tömegből. Ez egy ilyen világ.


Az, hogy alkalmas vagy-e miniszterelnöknek, vagy sem, nem a nemi beállítottságtól függ. De, mivel te ezt vallod, azért nem vagy alkalmas. Az más téma, hogy a mai politikusok sem ez alapján vannak ott...

2011. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Már Petőfi is megírta a szőlőszem-hasonlatban, hogy egyetlen ember nem képes megváltoztatni ilyen nagy dolgokat, a te esetedben a melegek megítélését hazánkban, de persze lehet egy csavarja ennek a gépezetnek.

Ezt nem lehet egyetlen tettel vagy miniszterelnöki rendeletekkel megváltoztatni


(a politikai úton szerintem egyébként ezt még inkább lehetetlen megvalósítani, hiszen ott eltérő ideológiák, ellentétek vannak különböző pártok között, ha te mondasz A-t, ők azértis B-t mondanak, mert ők ellenzék - és bizony őket is követi valaki. Másrészt egy ország irányítását nem lehet arra alapozni vagy azért vállalni, hogy majd én átformálom a népet, hogy fogadják el a melegeket - más célért, de teljesen hitleri meg autoriter megoldás)

A lényeg, hogy ennek szerves folyamatnak kell lennie, de előre borítékolható: az lehetetlen, hogy egytől egyig mindenki el fogja fogadni a másságot, de legalább remélhetőleg nem fognak valakit azért leköpni, kiközösíteni, elbocsátani munkahelyről stb., mert meleg.

Civil mozgalom élén sokkal hatékonyabb lehetnél.

2011. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha miniszterelnök lennél és élhetőbbé tennéd ezt az országot, hogy ne nyomorogjanak többé emberek és ne akarjanak menekülni innen, akkor én azt sem bánnám, ha meleg vagy.
2011. júl. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
egy baloldali párt színeiben gondoltam, elvégre is a jobboldal ellenzi a melegek bármiféle jogait
2011. júl. 3. 15:48
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem erről a célról letehetsz mert sem én sem több millió magyar nem hagyná hogy egy ilyen múltú nemzetnek meleg vezetője legyen. Nem vedd magadra de sajnos ez van. Menj ki Izraelbe vagy az USA-ba ott talán tehetsz ezért az ügyért.
2011. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Erre akkor látok a legnagyobb esélyt, amikor a túlzott népszaporulat lesz már a legnagyobb problémánk. De ne csüggedj!
2011. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!