Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tudnám megvalósítani az...

Hogy tudnám megvalósítani az álmomat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig úgy gondoltam, hogy elhagyom az országot. Mert meleg vagyok. De... az utóbbi időben egyre inkább rájövök, mennyire is szeretem ezt az országot. Budapestet, vidéket, az egészet. És szeretném egy még jobb hellyé tenni. De... a magyarok nem választanának meg "magamfajta" miniszterelnököt.
2011. júl. 3. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

De mégis mi miatt választanának meg téged? És miért te kerülnél előre egy pártban?

Mert úgy látom, téged személyes érdekek vezetnek, azaz a saját szemléletmódod elterjesztése. Egy miniszterelnöknek az ország gondjaival kellene foglalkoznia (és sokkal égetőbb problémák is vannak jelenleg, mint a melegek kérdése), és nem arra játszania, hogy melegsége miatt pozitívan diszkriminálják, vagy ezt a tényt valahogyan felhasználja a politikai karrierjében, életben. Szerintem a politika ne másszon be a hálószobába - annyit tehet, hogy megakadályozza a negatív diszkriminációt, és katalizátorként működik a társadalom fejlődésében (és nem irányítja, alakítja azt!), pl. a melegkérdésben is.

Egyébként mielőtt felmerülne benned, semmi bajom a melegekkel, ellenzem a negatív diszkriminációt is.

2011. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

de nem, rosszul értelmezitek

az egy dolog, hogy meleg vagyok, de én nem azt szeretném, hogy mindenki szeresse a melegeket, vagy ilyesmi.

én csak azért hangsúlyoztam ki azt, hogy meleg vagyok, mert ez az az ok, amiért engem nem választanának meg miniszterelnöknek.

én az ország jobbátételét nem abban látom, hogy legyen melegházasság, hanem a gazdaság beindítását, és elérni, hogy ne akarjon minden harmadik fiatal elmenni innen...

2011. júl. 3. 16:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Az egyetemeken rengeteg tehetséges fiatal tanul, elemzik a társadalmi problémákat, megoldásokat keresnek. Szinte minden második fejében megfordul, hogy ő ezt jobban is tudná csinálni, ha ő ülne a miniszterelnöki székben. Azokról nem is beszélve, akik párttagok, értenek valamihez vagy sem, de karizmatikusak, törtetőek.

Szóval jelentkező rengeteg van, miniszterelnök meg csak egy. Ezért valószínűtlen, hogy te leszel a miniszterelnök, nem azért, mert meleg vagy.

2011. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, amit az utolso ir. Egy biztos, elerheted, amit akarsz, de ehhez tobb kell, mint egy vizio, sokat kell tenned erte. Ha nem elnoiesedett, elbuzult meleg vagy, akkor alkalmas lehetsz ra, es szavaznek is rad. A jobboldalisag meg nem egyenlo a homofobiaval, ha megnezed az amerikai republikanusokat, azok kozul is vannak paran akik tamogatjak pl. a melegek hazassagat. Masreszt az is igaz, hogy az amerikai es a magyar politikat osszehasonlitani nem lehet...Egy szo, mint szaz, en biztatnalak, mint ahogy biztatnek mindenkit, aki nagy dolgokrol almodik, hogy ne adja fel es hogy tegyen erte!
2011. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!