Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak ehhez a FIDESZesek...

Mit szólnak ehhez a FIDESZesek? (Kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés
Bejelentették ma, hogy mégsem lesz adócsökkentés. én azt jósoltam, hogy a FIDESZ még májusig bejelenti, hogy amit megígért, azt mégsem tudja teljesíteni. kezdődik... de miért ígér olyat, amit nem ellenőriz, hogy lehet-e teljesíteni? és minek van parlamentben, ha fogalma sincs, hogy áll az állam?
2010. ápr. 22. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát hagytak a szocik csontvázat, de nem képletesen! Kidöglesztik a népet, na de a Fidesz se lesz jobb.
2010. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ennyit az adócsökkentésről:


[link]


lesz majd 1.000.000 új munkahelyről szóló, rendőrök ,,kirajzásáról'' szóló stbstb bejegyzés is..

2010. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lesz adócsökkentés,de elöbb ki kell derüljön mit hagytak hátra a szocik...,és utána lehet gondolkodni adócsökkentésen és,hogy milyen mértékű legyen.
2010. ápr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hiszen pont erről beszélünk, hogy hülyeség, hogy megnézik, mit hagytak hátra a szocik. pont egy fideszes a pénzügyi bizottság elnöke... a másik meg, hogy akinek mandátuma van a parlamentben és szavazhat pénzügyekben, gondolom nem vakon szavazgat, hanem van valami fogalma arról, miért szavaz igennel vagy nemmel. szerintem hülyeség, hogy nézzük meg, hogy áll az ország. pontosan tudják, hogy áll. ha meg mégsem, akkor nem értem hogy szavaztak eddig bármiről is. találomra megnyomtak egy gombot csukott szemmel? bár lehet, hogy tényleg nem tudják, hogy állnak a pénzügyek. ahányszor kivonultak a parlamentből.... :D
2010. ápr. 24. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!