Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak ehhez a FIDESZesek...

Mit szólnak ehhez a FIDESZesek? (Kíváncsi vagyok)

Figyelt kérdés
Bejelentették ma, hogy mégsem lesz adócsökkentés. én azt jósoltam, hogy a FIDESZ még májusig bejelenti, hogy amit megígért, azt mégsem tudja teljesíteni. kezdődik... de miért ígér olyat, amit nem ellenőriz, hogy lehet-e teljesíteni? és minek van parlamentben, ha fogalma sincs, hogy áll az állam?
2010. ápr. 22. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Tudod ki 2002 óta a költségvetési és pénzügyi bizottság elnöke? Igen, Varga Mihály:


[link]


Komolyan elhiszi bárki, hogy a Fidesznek fogalma nem volt arról az elmúlt 8 évben, hogy áll az államháztartás?

2010. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én nem hiszem el. pont ez az
2010. ápr. 22. 21:07
 3/14 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, a deficit európai szinten is nagyon kevés nálunk. és a fideszről mindent elmond, ha mégsem tudták eddig, hogy áll az ország. olvasgatni jártak a parlamentbe? vagy hazudnak... ez a két lehetőség van. szar ügy
2010. ápr. 22. 21:10
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha bevallaná,hogy pontosan tudja az államháztartás helyzetét,akkor, ha folytatja a megszorításokat,nem hivatkozhatna arra,hogy a szocik mennyi csontvázat hagytak maguk után.

Érdekesnek tartom,hogy egyidőben állandóan előrehozott választásokat követeltek .Amikor beütött a gazdasági válság,akkor szép lassan elfelejtették követelni. Nyilván úgy gondolták,hogy vigye el a balhét az MSZP. Még rá is tettek egy-két lapáttal,hogy ezek a megszorítások feleslegesek. Pedig ők sem tehettek volna mást,és még sokkal rosszabbak lesznek. Legalábbis,ami a kisembereket illeti.

2010. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
kövér azt mondja nem lesz OV hogy lesz. majd kiderül.
2010. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak az elvakult Fideszesek hiszik ma már csak hogy ezt ők nem tudták.


A Fidesz nagyot fog hasalni. Kb MSZP egy éven belül.

2010. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Már a választások előtt tudni lehetett, hogy nem lesz változás. A rablóbanda lecserélődött, a nép meg továbbra is nyögi a világ egyik legmagasabb adókulcsát röhejes bérek mellett.

Érdemes lenne megkérdezni a (most még) melldöngető fidesznyikeket négy év múlva, hogy mit gondolnak az ország állapotáról négy évi Fidesz-regnum után. Szerintem visszasírják még a szocikat...

2010. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem sokáig lesz itt fidesz.
2010. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 20 év fejlődését, gyakorlatilag az emésztette fel, hogy a politikai elit minden létező módon eladta az országot. Gyakorlatilag az állam adósságunkkal kezdődött, hisz nem lettünk volna kötelesek kifizetni, ahogy szinte ex komcsi ország sem tette. Valaki Sorosék oldaláról még 1990 előtt lezsírozta hogy ne lehessen kibújni. Ez azt jelentette hogy a monetáris függőségünk kialakult.

Aztán jöttek a termelési feltételeket jelentő infrastruktúráink, eszközeink stb. Az az, a tőke termelése úszott az országnak. Aztán eladtuk a piacainkat, vagy spekulatív módon elvettél. Az az, a humánerőforrásaink anyagi fejlődésének a lehetőségét is „eladtuk”. Mindennek a tetejébe, magunkra ültettünk egy olyan nemzetközi tőkés kereskedelmi hálózat csoportot, ami az emberek teljesítményéből fakadó termelődő profitot is elszívja. Sőt ma már olyan szinten eladtak mindent hogy a versenyképességünk alapjai, az energia szektorok is mind külföldi kézben van. És őket nem izgatja a mi versenyképességünk, hogy pld az áram (ipar) drágább mint a franciáknál! stb


Szerintem eddig ezen nem lehet vitatkozni.


De ha azt valaki beakarja nekem magyarázni hogy ez a véletlenek és a hozzá nem értés miatt alakult így annak csak azt tudom mondani, hogy vagy végtelenül naiv, vagy értelmi fogyatékos, esetleg hülye!

Egyszerűen olyan összefonódások alakultak ki, amik nem teszik lehetővé hogy működjön a gazdaság, az ország. Eddig annyi újratermelődést hagytak az embereknél hogy a munkaerejüket napról napra újratermelhessék, de most a beszűkült piacok miatt nem akarják engedni. Gyakorlatilag azt akarják hogy a válság hatását az extraprofit ne érezze meg, hanem mivel már semmink nincs, ezért az életkörülményeink drasztikus lerontásával még mi fizessük meg.


A baj ott kezdődik, hogy Orbán ezt hogy fogja elmondani?

Mert ő sem ahogy a többi 20éve a nemzetközi nagytőkével összefonódott politikus sem tehet ellenük semmit Hogy mondja el, hogy 8 évig magarázott hogy az MSZP így meg úgy, és ő is ugyan azt a gazdát szolgálja? Hogy mondja el, hogy a politikai elitünk egy tál kölesért „ relatíve” adta el, az országunkat.

A hatalmas „ a szocializmusból fakadó” nemzeti vagyont, a nemzetstratégiai vagyonunkat, és már az emberek jövőét is, miközben ők nem tehetnek érdemben semmi,.

2010. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!