Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért nem fogadjá...

A fideszesek miért nem fogadják el, hogy rohadtul ne kíváncsi rájuk az ország nagy része?

Figyelt kérdés

Hisz a választók 60%-a ment el voksolni, tehát már 40% nem tartotta méltónak a fideszt (se) arra, hogy őket válassza.


a 60% -nak a 67%-a azaz kb 40% voksolt a fideszre. a maradék 20% az mszp jobbik lmp stb.


tehát összesen a választók 60%-a rohadtul nem fideszes, sőt nem beszélve a majdnem felnőttekről 16-17évesekről akik még nem voksolhatnak.



persze jobb azon élvezkedniük, hogy "az ország 2/3-a fideszes", hát ennél szánalmasabbat nem is mondhatnának:)


2010. ápr. 28. 19:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
15%
ez az, szavazójogot a csecsemőknek!
2010. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
40%
a fidesznyikek szerint az a nemzet, meg a nép, akik rájuk szavaztak, hiszen "a nép akarata" bla bla. A többiek dögöljenek meg :D:D
2010. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
75%
Ebben a kérdésben mi a kérdés?
2010. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
56%

Aki viszont arra sem vette a fáradtságot, hogy szavazzon, az ne hőbörögjön!

Van lehetőség arra, hogy megválaszd, hogy ki képviseljen. Ha ezzel nem élsz, akkor pofa be és viseld el azt, ami van!


L

2010. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
23%

19:11 >> Benne van a "miért" kérdőszó. És az a kérdés, hogy miért nem fogadják el hogy rohadtul nem kíváncsi rájuk az ország nagy része.


19:19 >> Kedves L! Arra nem is gondolsz, hogy azoknak a nagy része azért nem ment el szavazni, mert nem tudott választani egy idióta párt közül sem? Könnyebb leugatni őket, minthogy belegondolni, hogy miért nem mentek el.

2010. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
54%

Akkor a legkisebb rosszat kell választani.

Szerintem az a legnagyobb baromság, amit az ember megtehet, hogy nem megy el szavazni. A következő az, ha direkt érvénytelenül szavaz.


L

2010. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
82%
Miért gondolod, hogy nem fogadják el? Engem k.rvára nem érdekelne a helyükben a dolog!
2010. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
53%

Értem én, hogy miért nem mentek el. Értem, hogy egyik se tetszik, de az élet nem fenékig tejfel. A pártoknak nem az a dolga, hogy mindenkinek kinyalják a s*ggét.

Ha nem tetszik, alapíts saját pártot!

De ha már úgy döntesz, hogy nem szavazol, akkor ne rinyálj az eredmény miatt, mert volt esélyed tenni azért, hogy ne ez jöjjön ki, de te elmulasztottad.


L

2010. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

a kérdés nem az eredményről szól konkrétan- hanem arról, hogy az ország rohadtul nagyobb része, sőt a szavazók többsége nem fideszes és nem támogatja a fideszt. tehát le lehet állni ezekkel az ország 2/3-a fideszes, emg az ország többsége a fideszt választotta stb szövegekkel. ennyi.


én sem tolerálom, hogy valaki nem ment szavazni, de ettől még tény, hogy nem kíváncsi a fideszre.


ennyi.

2010. ápr. 28. 19:38
 10/39 anonim ***** válasza:
65%
Helyes, legközelebb alakítson kormányt a legkevesebb szavazatok kapott párt!
2010. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!