Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért nem fogadjá...

A fideszesek miért nem fogadják el, hogy rohadtul ne kíváncsi rájuk az ország nagy része?

Figyelt kérdés

Hisz a választók 60%-a ment el voksolni, tehát már 40% nem tartotta méltónak a fideszt (se) arra, hogy őket válassza.


a 60% -nak a 67%-a azaz kb 40% voksolt a fideszre. a maradék 20% az mszp jobbik lmp stb.


tehát összesen a választók 60%-a rohadtul nem fideszes, sőt nem beszélve a majdnem felnőttekről 16-17évesekről akik még nem voksolhatnak.



persze jobb azon élvezkedniük, hogy "az ország 2/3-a fideszes", hát ennél szánalmasabbat nem is mondhatnának:)


2010. ápr. 28. 19:03
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

levezeted, hogy miből gondolod? van logikád, vagy kizárásos alapon? (de nyilván ha se mszp-s se fideszes nem vagyok, akkor vagy jobbikos vagy lmp-s vagy civil mozgalmas, esetleg valami nem bekerült párt szimpatizánsa)


de elárulom, ha elárulod, hogy miből következtettél:)

2010. júl. 29. 10:48
 32/39 anonim ***** válasza:
36%

Nem veszed észre, hogy te is mutogatsz, birka kérdező?:)

Majd szerinted innen indul ki egy kormányváltás?:D Mekkora f*sz vagy :D

2010. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

én kérdeztem.

ha tőlem azt kérdezik, hogy miért szavaztam egy xyz pártra, akkor többségében az xyz pártról fogok beszélni.


titeket ha megkérdünk a fideszről, akkor elkezdtek az mszpre és másokra mutogatni.


az utolsó hozzászólásoddal magadról állítottál ki egy újabb szegénységi bizonyítványt:)

2010. júl. 29. 11:05
 34/39 anonim ***** válasza:
48%

"titeket ha megkérdünk a fideszről, akkor elkezdtek az mszpre és másokra mutogatni."


Nem véletlenül, hiszen a szavazók 53%-a nem azért szavazott a Fideszre, mert ilyen sok az Orbán-rajongó (az kb. 10-20% lehet a Fidesz-szavazók között), hanem hogy megszabaduljunk az MSZP-től. Ha nem létezne MSZP, én valószínűleg nem szavaznék, mert a politika nem annyira fontos dolog (a legtöbb országban nem élet-halál kérdés). Az viszont, hogy a ferikét és baráti körét távol tartsuk a hatalomtól, nagyon fontos. A Fidesz a leghatározottabban MSZP- és Gyurcsány-ellenes párt, ezért a Fideszre szavaztam, és a Fideszre szavazok addig, amíg fennáll a veszélye, hogy az MSZP és Gyurcsány visszatérnek a hatalomba.

2010. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

nos te akkor a másik szánalmas csoportba tartozol, abba akit nem érdekel az ország sorsa, csak az, hogy az mszp-t "legyőzze". talán jobb lett volna ha nem szavazol....


remélem azért fogsz párat szívni majd a fidesz miatt rátok fér.

2010. júl. 29. 15:45
 36/39 anonim ***** válasza:

Most ha leírom, hogy miért szavaztam xy párta, nincs arra garancia, hogy a gyerekes baromságaiddal együtt ne köss bele a válaszomba. Az egész oldal tele van hozzád hasonló politikai komisszárokkal. De sírjál csak, hátha valamelyik honatyát megindítja a kis személyes tragédiád, és rögtön lecserélik az egész parlamenti garnitúrát :)


U.i.: Ne aggódj, majd csak eltelik ez a 4 év, és akkor nem kell bámulnunk a vonyításodat ezen az oldalon! Haha :)

2010. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
remélem írsz még, mert érdekes tanulmányozni, hogy mennyire tud lesüllyedni egy ember...
2010. júl. 29. 23:03
 38/39 anonim ***** válasza:

"VÁLASZTÓPOLGÁROK 40%-a nem ment el szavazni ergó ők nem kíváncsiak a fideszre"


Tipikus, az MSZP is ezt ugatja állandóan, hogy aki nem ment el szavazni az biztos az MSZP-re szavazott volna, nem kiváncsi a Fideszre, akkor szavazzon a Civil összefogásra, vagy Répapártra vagy mittomén mire, de azzal nem lehet matekozni, hogy aki NEM ment el szavazni, az milyen párttal szimpatizál, miért nem ment el?

2010. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
tökmind1, h nem szavazott senkire kedves szocifób, ettől függetlenül krvára nem kíváncsi a fideszre, hihetetlen, hogy ennyire gyökerek vagytok, hogy ennyit nem fogtok fel.
2010. júl. 30. 00:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!