Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják sokan hogy a...

Miért mondják sokan hogy a külföldön élő magyarok ne szavazzanak?

Figyelt kérdés

Állampolgári joguk. Attól hogy máshol tudnak érvényesülni, esetleg pont azért mentek el, mert nem tetszik valami, és azon akarnak változtani, miért ne tehetnék meg?


Vagy úgy kéne hogy kinézzen egy szavazás, hogy csak azok kapnak szavazati jogot, akik a "megfelelő" pártra szavaznának?

Ilyen már volt 40 évig.



2016. szept. 12. 11:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

"#27 Figyelj! Nem élek még Magyarországon ez igaz, de attól ugyanúgy a magaménak érzem."


És ez kit érdekel?

Ha annyira magadénak érzed akkor miért nem vagy még itt és fizeted a 27%-os ÁFÁ-t?


" El fogok menni szavazni és a kvóta ellen teszem a voksomat. Senki nem gátolhatja meg. Tudom hogy ez nem tetszik azoknak akik a kvóta mellet vannak és higgyétek el meg is értem hogy miért, de ők se akadályozhatják meg."


Helyes.

Nem fog meggátolni senki, de ettől függetlenül szerintem egy élősködő parazita vagy, aki belepofázik olyan dolgokba amihez semmi köze.


És akkor még sokan ki voltak akadva, hogy "miért Brüsszel mondja meg?"

Na hát akkor most miért a határontúliak mondják meg?

Akik életükben nem jártak még Magyarországon?


Már látom a plakátokat:

"Üzenjünk a határon túliaknak:

Több Tiszteletet Magyarországnak!"

2016. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

"Ha annyira magadénak érzed akkor miért nem vagy még itt és fizeted a 27%-os ÁFÁ-t? "


Szerintem hazautazik, olyankor több áfát fizet mint te egész évben.

Bírom ezt az áfás nyüszügést.

Máshol meg mást kell fizetni.

Ebadó, ingatlanadó, tv adó (akkor is ha nincs tv-d), az autók adója jóval több, biztosítás is lényegesen több.

A benzinre is ha jól számolom, talán 1 - 1,10 körül fizettek, mi legalább 1,30-at.


Az igazság, hogy nem azért van ez a meosztó politikai vezetés, mert ők ilyenek. HAnem mert ti ilyenek vagytok.

Meg lehet osztani. Mindenki egoista irigy sz...r.

Meg is érdemlitek a vezetőket, mi pedig majd hazamegyünk megint megszavazni őket.:DD

2016. szept. 13. 10:14
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

"mi pedig majd hazamegyünk megint megszavazni őket.:DD"


Hát látod ez az.

Benneteket piri pénzből meg lehet venni.

Küldenek egy pár 10 ezer forintos segélycsomagot a KatólikusKaritásszal vagy a Máltaiakkal. Személyi igazolvánnyal jöhettek mehettek át a határon a 200 literes tankkal rendelkező autóitokkal, etc.

Ez nudli. Ez nem kerül szinte semmibe. Ingyen vettél meg a szavazatodat.

Az itthoniaknak már jól működő egészségügyet, színvonalas oktatást, európai béreket kellene ígérni - amit megvalósítani már nagyon munkás...

2016. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Ezzel jól mellélőttél.

Én nem kapok semmit magyarországtól, irigykedésen és sz@rházi gyűlölködő embereken kívül. Tisztelet az üdítő kivételnek.

Németeknél élek, és nem hiszem hogy a 3-4 ezer euró mellé számítana is bármit az az alamizsna amit a kormány ad.


Volt ugye az az akció, amivel vissza próbálták csábítani az elment fiatalokat.

Nem is olvastam igazából végig, mit fizetnének a visszatérőknek, mert hülyék lennénk visszamenni. Nincs az a pénz. Utálnak ott minket. Irigykednek ránk, hülyének néznek. Lehet inkább le is kéne mondani a magyar állampolgárságról, amint kapjuk a németet.

2016. szept. 14. 16:17
 35/38 anonim ***** válasza:

Helyes döntés. Mondjál le róla!

Lagalább nem szavazhatsz többé...

2016. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

"Helyes döntés. Mondjál le róla!

Lagalább nem szavazhatsz többé..."


Eddig sem tettem. 2002-ben voltam utoljára. Így legalább magatoknak köszönhettek mindent.

2006-ban még a "Gyurcsány takarodj"-ot skandáltátok, most meg az "Orbán takarodj"-ok.

A lényeg hogy ti tudjátok mit akartok...

Határozott egy nép vagytok.

2016. szept. 15. 13:41
 37/38 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy én sem értettem egyet azzal soha,hogy a határontúli magyarok is szavazhatnak.Úgy vagyok vele,aki itt él és adózik,viseli a döntése következményeit,az szavazzon.De azért amit a kérdező és az "Azazel" nevű hozzászóló "kapott" itt némelyektől,attól egy kicsit felfordult a gyomrom.
2016. szept. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Az "Azazel"-ről a billenytyűzetem tehet.
2016. szept. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!