Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért írjátok már most, hogy...

Miért írjátok már most, hogy a fidesz elkúrta, mikor még a választások sem értek véget?

Figyelt kérdés

Mindig azt látni itt gyk-n, hogy a fidesz már elkúrta, meghátrált, szenny kommunista cionista zsidóbérencek, ezek sem fognak semmit csinálni. Kedves válszolók, miből gondoljátok ezt? A FIDESZ még egyetlen percet sem kormányzott az első forduló után.


Az első fordulóban csak felhatalmazást kapott, az egyedüli kormányalakításra, de amíg a második forduló le nem zárul, meg nem alakul a parlament, addig nem tehet semmit, addig olyan, mint pl felvettek valahova dolgozni, és írták, h május 15 után kezdhetsz. Addig te sem tudsz dolgozni, nem kapsz érte fizetsét stb.


Egyébként, ha a fidesz annyira elbaszná, és annyira rossz lenne az országnak, akkor a nemzetközi sajntó nem így nyilatkozna, ahogyan most nyilatkozik a FIDESZről.


Szlovákia, aki nem "mocskoszsidóbérlő" ország nem üdvözölte volna OV-t, és nem biztosította volna arról, hogy rendezni kívánják a két ország nézeteltéréseit.


Nem tudtok elnyugodni legalább a parlament megalakulásáig?


Egyébként ti ki fogtok menni az utcára abban az esetben is, ha a FIDESZ jól kormányoz, Just for Fun, meg a legyen már nekünk igazunk felfogás miatt is.


Vegyétek észre, az ország a fidesz mellett áll, és, ha igazi demokraák vagytok, fogadjátok el a választási eredményt emelt fővel, ahogyan én elfogadtam 2006-ot, pedig akkor is a fidesz pártján álltam. Nem mentem utcára, nem gyújtottam fel egy egész várost, mert 1 ezreléknyi elégedetlenkedő az nem az ország 50%-a plusz 1 fő....


2010. ápr. 22. 16:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Azért, mert akiket te emlegetsz, kérdező, semmivel sem jobbak az mszp-nél, akiket már ismerünk.


Nem tudnak emelt fővel veszteni, nem ismerik a parlament működését (azt mondják, 8 év alatt kellett volna valamit csinálni a fidesznek. Mit? Alkotmányosan, demokratikusan NEM LEHETETT, mivel előrehozott választást csak akkor lehet kiírni, ha a parlament többségben megszavazza az országgyűlés feloszlatását. Majd az mszp-szdsz meg is szavazza a saját sírgödrét? :D), továbbá elfelejtik azt is, hogy voltak tüntetések, nem is kevés, és azok is miért maradtak abba? Lezárták kordonnal a Kossuth-teret, szétverték a tüntetéseket, kitiltották a gazdákat Budapestről egy éjszaka alatt alkotmányellenesen lerakott táblákkal, stb.


A Jobbik biztos máshogy csinálta volna... hát lehet, de ha nem csak a törvény keretein belül jár el, akkor totál hitelét vesztette volna, mint demokratikus párt. Ezt ők is tudják, csak mivel ugye ők sehol sem voltak a parlamentben eddig, könnyű mondani nekik. És mivel most nem az mszp lesz kormányon, nem is fog kiderülni, hogy ők mit csináltak volna máshogy (amit egyébként nem is tudtak volna.)


Erről van szó, semmi többről.


Amúgy meg figyeljétek meg, kedves jobbikosok, hogy én leszek lepontozva, csak mert azt mondom, a jobbik se tudta volna máshogy. :)) Ahogy látom, minden poltikarovatba író nem-jobbikos százalékai ezerrel mennek lefelé. A fagyi visszanyal? Egészségetekre! :)

2010. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
vonákia
2010. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
hát, asszem vagy nem jön vissza, vagy kudarcában, hogy nem zsidóztuk le, felakasztotta magát a kérdező...
2010. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem adom meg nektek ezt az örömet. Azért nem voltam itt, mivel dolgoztam, igen, én dolgozom, nem úgy, mint a sok jobbikos tinifiú, akik itt akarnak nagymagyart játszani.


Nem tudom, hogy mennyire demokratikus, és törvénytisztelő egy párt, akinek az elnöke, és a képviselői már az első országgyűlési ülésnapon törvényt akarnak sérteni. Itt a gárdista ruhára gondolok, aminek a viselését törvényszegésnek minősítették.


Itt az elvekről van szó, nem arról, hogy szerintetek mennyire szexi gabi a gárdaruhában. Nem is arról, hogy szerintetek koncepcós perben minősítették tövénybeütközőnek az egyenruhát.


Ven egy törvény, amit demokráciában demikratáknak be kell tartani, honatyáknak be is kell tartatni azt, és gabikáék egyből megszegik. Szerintem itt már látszik, hogy ők a tövényen felül állónak gondolják magukat.

2010. ápr. 23. 00:15
 25/26 anonim ***** válasza:

balf.sz: ha nem lennél ennyire gyökér, akkor tudnád, hogy gárdista mellényben megy be, amit az ég világon egyetlen törvény sem tilt. ennyit rólad és a fene nagy informáltásgodról.


azt pedig te csak hiszed,hogy a jobbikosok nem dolgoznak, de mi ezt alapnak vesszik, nem kérkedünk vele, tudod ez a minimum, de láthatóan nálad ez a maximum;)

2010. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Képzeld, h. az új gárda egyenruhát egyetlen törvény sem tiltja. Ráadásul csak egy fekete mellény. Ez hol törvénysértés. Vagy esetleg félelmet kelt benned? XD
2010. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!