Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért írjátok már most, hogy...

Miért írjátok már most, hogy a fidesz elkúrta, mikor még a választások sem értek véget?

Figyelt kérdés

Mindig azt látni itt gyk-n, hogy a fidesz már elkúrta, meghátrált, szenny kommunista cionista zsidóbérencek, ezek sem fognak semmit csinálni. Kedves válszolók, miből gondoljátok ezt? A FIDESZ még egyetlen percet sem kormányzott az első forduló után.


Az első fordulóban csak felhatalmazást kapott, az egyedüli kormányalakításra, de amíg a második forduló le nem zárul, meg nem alakul a parlament, addig nem tehet semmit, addig olyan, mint pl felvettek valahova dolgozni, és írták, h május 15 után kezdhetsz. Addig te sem tudsz dolgozni, nem kapsz érte fizetsét stb.


Egyébként, ha a fidesz annyira elbaszná, és annyira rossz lenne az országnak, akkor a nemzetközi sajntó nem így nyilatkozna, ahogyan most nyilatkozik a FIDESZről.


Szlovákia, aki nem "mocskoszsidóbérlő" ország nem üdvözölte volna OV-t, és nem biztosította volna arról, hogy rendezni kívánják a két ország nézeteltéréseit.


Nem tudtok elnyugodni legalább a parlament megalakulásáig?


Egyébként ti ki fogtok menni az utcára abban az esetben is, ha a FIDESZ jól kormányoz, Just for Fun, meg a legyen már nekünk igazunk felfogás miatt is.


Vegyétek észre, az ország a fidesz mellett áll, és, ha igazi demokraák vagytok, fogadjátok el a választási eredményt emelt fővel, ahogyan én elfogadtam 2006-ot, pedig akkor is a fidesz pártján álltam. Nem mentem utcára, nem gyújtottam fel egy egész várost, mert 1 ezreléknyi elégedetlenkedő az nem az ország 50%-a plusz 1 fő....


2010. ápr. 22. 16:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ezt tapasztalom, értelmes érvek nincsenek, csak nácizás.

Mellesleg a kérdező a hozzáértése, és válaszai alapján kb. 15 éves lehet.

2010. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Igen most jön a mély csönd XD
2010. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
én azért megvárom a "jobbikosokkal nem lehet vitatkozni" meg hasonló felszólalásokat:)
2010. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
igen én is várok a lepontozásra, nácizásra, fasisztázásra, elvakult jobbikozásra
2010. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Azért mert elkúrta. Tök mindegy hogy véget értek e a választások. A FIDESZ ott kúrta el hogy megalakult. Egy olyan ocsmány talpnyaló pártra az országnak semmi szüksége.
2010. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
vonákok
2010. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

megjött az ész... :)



kééérdező lá-lá-lá-lá, hol vagyol?

2010. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Azért írják ezt, mert a Jobbik kiadta a szimpatizánsainak, hogy lepjék el az internetet, és fertőzzenek/támadjanak le minden olyan portált, ami a legminimálisabban is kapcsolódik a politikához.
2010. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az teszi hiteltelenné a károgókat, hogy már most belekezdtek.
2010. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Képzeljétek, nagyon durva!!!

Voltam egy nagyon nagyon titkos fidesz gyűlésen, fú de tényleg nagyon titkos volt ám, és ott azt kérte viki, h. lepjük el a gyk-t és más oldalakat is, és vonákoljunk éjjel-nappal, de semmi esetre se álljunk le vitatkozni a jobbikosokkal, mert akkor kiderülne, h. fogalmunk sincs semmiről, meg akkor kiderülne, h. nincs is programunk. Így egyszerűen csak hallgassunk jó mélyen, ha érveket kérnek, vagy mondjuk azt vita és értelmes érvelés helyett, h. fúj büdös náci banda, meg fasiszta, meg bolsevik, meg pedo, meg b-uzi, meg strici, meg drogos, meg álcázott zsidó, vagy álcázott-zsidó-b-uzi-drogos-pedo-bolsevik-fasiszta-rasszista-náci ...stb. Ezzel úgy tűnik majd, h. nagyon tudunk mindent, csak nem ereszkedünk le büdös náci párt szintjére, ezért nem vitatkozunk értelmesen, és nem azért, mert nem tudunk. Jól sikítozzunk (akár a cigányok helyett is, meg velük is), h. nagyon félünk attól a szemét vonától, meg a zsidózós klón seregétől, mert bántani akarnak minket, tisztára félünk tőlük. Azt mondta tisztelt szent vezetőnk (aki megígérte, h. minden magyar polgárnak, azoknak, akik rájuk szavaztak mézeskalácsból lesz a háza) I. viktor császár, h. a jobbiknak már egy nagyon titkos tömegpusztító fegyvere van a cigányok ellen, ezzel akarnak majd rendet teremteni, és állítólag sikerült hitlert is feltámasztaniuk, és ő lesz vona helyett a következő választásokon a miniszerelnök jelölt. Ezért rettegjetek óh magyarok!!! Terjesszétek óh igaz lelkű demokraták!!! Állítsuk meg a tetves jobbikot!!!


(Kb. ennyire igaz az, amivel az anti-jobbikosok dobálóznak. És megint semmi érv!!!)

2010. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!