Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány polgárháborút akar...

A kormány polgárháborút akar kirobbantani Magyarországon?

Figyelt kérdés

1 hete tapasztaltam ennek az előszelét egy tömegközlekedési eszközön.


2-3 fiatal, kb 16 év körüliek hangosan gyűlölkötek, a menekülteket szidták.

Egy középkorú nő rájuk szólt, röviden próbálta elmagyarázni, hogy nem kellene utálni a menekülteket, akiknek más a bőrszíne.

Ezután elszabadult a pokol.A busz 3-4 utasa nekiesett a nőnek verbálisan,elmondták minden liberális árulónak,a végén még k_rva anyázás is volt.

Azt hittem, összeverekednek.



2016. szept. 7. 07:19
1 2 3 4
 11/39 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"1 naivra már 8 normális jut."

És 1 normálisra 8 gyűlölködő.

Komolyan elhiszi valaki, hogy az 580 millió lakosú EU-ba bevándorló 1-2 millió migráncs elveszi a munkánkat, és megváltoztatja a kultúránkat?

2016. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 partizana ***** válasza:
15%
Nem senki sem hisz ilyet. Azt sokkal inkább elhiszi minden épeszű ember, hogy a bevándorlás fokozottan növeli a terrorizmus veszélyét. Ehhez nem kell idegengyűlölőnek lenni, ehhez csak kell egy kis agy.
2016. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
43%
A hölgynek sikerült elfogadnia, az illegálisan papírok nélkül érkező erőszakoskodókat, de egy 16 éves gyerek véleményét nem. Fuck logic......
2016. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
54%
Íme a jobboldali szavazótábor... érvelni nem tudnak, ha kifogynak az észérvekből, arroganciával válaszolnak.
2016. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
80%

"2-3 fiatal, kb 16 év körüliek hangosan gyűlölkötek, a menekülteket szidták.

Egy középkorú nő rájuk szólt,..."


Nyilvános helyen, hangosan. Pont azért csinálták, hogy valakibe bele tudjanak kötni.


Ilyenkor az ilyet hagyni kell, csak a botrány van belőle és úgyse változtat semmin se.

2016. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 partizana ***** válasza:
31%

"Íme a jobboldali szavazótábor... érvelni nem tudnak, ha kifogynak az észérvekből, arroganciával válaszolnak."


Ez a mondat pont olyan kirekesztő és általánosító volt, mint amilyenek miatt ti annyira utáljátok a jobb oldaliakat.

2016. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%

"Íme a jobboldali szavazótábor... érvelni nem tudnak, ha kifogynak az észérvekből, arroganciával válaszolnak"


Én speciel a liberóktól tanulom ezeket a módszereket! Véget ért a világ, amikor meghunyászkodunk a habzószájú arrogánsok előtt!

2016. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"a bevándorlás fokozottan növeli a terrorizmus veszélyét. Ehhez nem kell idegengyűlölőnek lenni, ehhez csak kell egy kis agy."


Akkor kedves kormányunk miért telepített be a "kvóta" által előirányzott 1295 főnél majdnem 15-ször több bevándorlót?

Ja, tudom, pénzért. Nem is kevés pénzért, amelynek a fele még csak nem is az állam zsebébe ment, hanem offshore számlákra.

És mint kiderült ezek között is volt jópár terrorista, aki szépen megvette Magyarország közreműködésével az EU állampolgárságot. Ez ellen miért nem nyomtatnak szép kék plakátokat? Miért nem írják ki, hogy ez is növeli a terrorizmus veszélyét?

Vagy ha fizetnek érte, akkor minden rendben van?

(Nem vagyunk ku.rvák, csak pénzért dugunk?)

2016. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 partizana ***** válasza:

És ez most hogy jött az én kommentemhez ha már tőlem idéztél?


Mintha egy szóval mondtam volna, hogy én egyetértek a Fidesszel vagy Orbánnal a kérdésben..De tudom bocsi ha valaki nem liberális az csak Fideszes lehet, hisz minden fekete-fehér..

2016. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

"a bevándorlás fokozottan növeli a terrorizmus veszélyét. Ehhez nem kell idegengyűlölőnek lenni, ehhez csak kell egy kis agy."


A kormány most adott valami elítélt orosz bűnözőnek letelepedési kötvényt. Miről beszéltek ti?

2016. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!