Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány polgárháborút akar...

A kormány polgárháborút akar kirobbantani Magyarországon?

Figyelt kérdés

1 hete tapasztaltam ennek az előszelét egy tömegközlekedési eszközön.


2-3 fiatal, kb 16 év körüliek hangosan gyűlölkötek, a menekülteket szidták.

Egy középkorú nő rájuk szólt, röviden próbálta elmagyarázni, hogy nem kellene utálni a menekülteket, akiknek más a bőrszíne.

Ezután elszabadult a pokol.A busz 3-4 utasa nekiesett a nőnek verbálisan,elmondták minden liberális árulónak,a végén még k_rva anyázás is volt.

Azt hittem, összeverekednek.



2016. szept. 7. 07:19
1 2 3 4
 1/39 Koplárovics Béci ***** válasza:
27%
Az "elfogadó" példát mutathatott volna "elfogadásból", hogy elfogadja azokat, akiknek más a véleménye, mint neki. Amúgy is: okos enged...
2016. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
16 évesen még majdnem mindenki ilyen állásponton van. A többség később kinövi.
2016. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Molyember ***** válasza:
71%
Ez a Fidesz nevű társadalmi rákbetegség egyik tünete. Rettegésben, bizonytalanságban tart, megoszt, uszít. Az egyetlen gyógymód rá a gondolkodás, és sokan esélytelenek vele szemben. Ezért van hatalmon. Olyan egyszerű eszközökkel fordítja önmaga ellen a népet, hogy az már röhejes, de működik. És amíg akár barátságok is megszakadhatnak a migránsok miatt, ezek csak gazdagodnak, és vigyorognak.
2016. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
71%
A nőnek volt igaza. Polgárháborút nem a libsik és a baloldal, hanem Orbán akar kirobbantani. Amióta megalapította a Fideszt, egyetlen elve: Oszd meg és uralkodj. Kormányon és ellenzékben is mindig talált magának ellenségképet.
2016. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Ez melyik "buszon"volt? :)

Jól gondold meg!;)

2016. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
77%

2:

16 évesen én is lázadtam, és érdekes nézeteket vallottam, de nem az aktuális hatalom agymosó propagandáját hirdettem, hanem épp ellenkezőleg.

2016. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%
A veszekedés meg a háború között óriási különbség van. Emellett a migrációt támogatók sem annyira erőteljesen támogatják, hogy ennek árán a családjukat, barátaikat legyilkolják. Ezek csak vélemények, álláspontok. A polgárháborúhoz két olyan fél kell, akik le akarják egymást mészárolni.
2016. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 partizana ***** válasza:
23%
Kik között lenne polgárháború? A villamos tükrözte a magyar valóságot. 1 naivra már 8 normális jut. Lázadhatnak a pc-sek, legalább eltűnnek egy időre utána..
2016. szept. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
74%

# 8


Az idegengyűlölet, főleg a háború elől menekülők cseszegetése nem éppen normális (persze nem bűn). Az viszont tény, hogy Magyarországon az idegengyűlölők vannak többségben (kb. az általad írt arányok szerint), hiszen ezért dobta be a Fidesz ezt a témát, mert tudták, hogy ez bizony majd eltereli minden másról a figyelmet, és lesz sok szavazójuk.

2016. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy akar,de ettől még akaratlanul,sikerülhet neki.
2016. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!