Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy van, hogy szinte...

Az hogy van, hogy szinte mindenki a fideszt szidja, de mégis nagy a támogatottságuk?!

Figyelt kérdés
Nekem ez egy kicsit fura, de lehet én vagyok fogalmatlan.
2016. szept. 2. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg elég fogalmatlan vagy, ez tény.

Biztos vagy benne, hogy szinte mindenkivel beszéltél erről a dologról?

2016. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nézd Kérdező, egy párt szimpatizánsai között ma már nagyon kevés - mondhatni, elenyésző - számú a meggyőződéses támogató. Amelyik pógártársunk egy kicsit is intelligensebb egy fej káposztánál, az látja, hogy a kormányzatok semmi mást nem csinálnak, csak tönkreteszik az országot, a felsővezetőknek mega kutyakölykeiknek biztosítják a jólétet egy egész ország költségén, mindezt a törvényesség látszatának fenntartásával. A népre addig van szükség, amíg megszavazzák őket, azaz 4 évente - olyankor ígérnek fűt-fát, aztán ha hatalomra jutottak, már csak odáig jutnak el, hogy a saját erszényüket tömik degeszre. A lakosság? Hát azok éljenek meg, ahogy tudnak, vagy dögöljenek meg. Így néz ki a "népbarát" politika a gyakorlatban.

Nos, akinek ilyen barátai vannak, annak minek ellenség?


A szavazók egy része érdekből szavaz, Kérdező. Az aktuális hatalom biztosít nekik jó megélhetést, zsíros kis állást, befolyást, ha megváltozik a karhatalom, akkor ezeknek elapad a pénzcsap, normális ember módjára dolgozni meg ugye derogáló, így megpróbálják minél tovább az aktuális politikai garnitúrát meg a sleppet a helyén tudni, addig van nékik jó világ.


A szavazók egy más része zsoldos. Oda rakja az X-et, akitől a legtöbbet kap. Ha a Fidesz 5000 forintot fizet a szavazatukért, az emeszpé meg 10000 forintot, akkor az emeszpére szavaznak. Ha a "Lehet más a róka?" 15 ezret ígér, akkor meg oda. Olyanok mint egy rossz kva, annak fekszenek be, aki a legtöbbet ad.


Aztán van a harmadik csoport, akik igazából ugyanúgy rühellik a Fideszt/emeszpét/Rosszabbikot, viszont a többi pártot méginkább gyűlölik, és ezért szavaznak az egyikre, hogy jól keresztbetegyenek a többinek :D a hősök :DDDD


A nemszavazók tábora pedig sajnos az aktuális kormányhatalmat erősíti azzal, ha nemszavaz, hiába nem ez a szándékuk.

2016. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

a balosok egésznap pattognak, elégedetlenkednek, hangoskodnak


aki meg dolgozik az lopta :DD

2016. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már megadtuk neked a választ többen is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__807..


Ha nem bírod megérteni, az a te bajod.

2016. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Így van, hányszor akarod még ugyanazokat a válaszokat kiprovokálni? Amúgy meg: [link]


:DDDDDDD

2016. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Akikkel én beszélek, szerintük, és szerintem is, a fidesz egy rettentő szar párt, de a többi mégszarabb.


szidni meg mindig az aktuálisan hatalmon lévőt lehet legjobban, hiszen ők hozzák a döntéseket.

2016. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére nulla a támogatottságuk.
2016. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fidessz pont az átlagmagyar agyához van mérve, csak sajnos szivatnak vele mindenkit. Abnormális hülyék támogatják, akik egy üveg ecetes uborkát sem kapnak amúgy érte, ahogy előttem szóló mondta, arról nem szólva hogy a másika meg azt magyarázta hogy neki ez a legkisebb sz@r. hát gratulálok. Ez a színvonal, albán viktor meg röhöghet...
2016. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!