Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » EZ az oldal mégis honnan...

EZ az oldal mégis honnan szedi hogy terrorista, meg hogy sok embert megölt?

Figyelt kérdés

[link]


Több más portálon is megnéztem a cikket, egy szó se volt ezekről. Ugyanakkor a police.hu-n is megnéztem és ott se volt ilyen leírva.


2016. aug. 24. 01:22
 1/5 PresidentEvil ***** válasza:

A szóhasználat, a primitív megfogalmazás és egyáltalán, az oldal kinézete és tartalma arról árulkodik, hogy még akkor sem szabad őket olvasni, ha véletlenül igazat írnak.


Amúgy a police.hu oldalon fent van a hír ( [link] ), de természetesen az "aki már többszörös életfogytiglant kapott", "megszámolhatatlan gyilkossági ügy" és "terrorista" kitételek nélkül, így nyugodtan mondhatjuk, hogy ezek bizony hazugságok.


A Blikk oldala ugyan "Veszélyesek lehetnek!" címmel kezdi a hírt, de hát az is egy bulvárlap...

2016. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Te hiszel olyan oldalnak, ami úgy kezdi, hogy lájkold? Jó, persze, sok olyan marha van aki készpénznek veszi, és ha egy ilyen trágyalé azt kéri, hogy ugorjanak a kútba, akkor meg sem kérdezik, hogy melyikbe.
2016. aug. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"A szóhasználat, a primitív megfogalmazás és egyáltalán, az oldal kinézete és tartalma arról árulkodik, hogy még akkor sem szabad őket olvasni, ha véletlenül igazat írnak.

"


a híres libsi korrektség

2016. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a piros színű r***bancdzseki elég árulkodó. Aki ilyet felvesz, az mindenre képes lehet.
2016. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam ilyen oldalakat olvasni. Csak egy ismerősöm megosztotta és fennakadtam azon, hogy mégis hogyan hiheti el ezt egy ilyen lapnak. Amikor már oldalt a körömgomba és egyéb reklámok jelentek meg, kicsit hiteltelenné teszi az oldalt. Konkrétan a fél oldal reklám.
2016. aug. 24. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!