Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok! Mi lenne...

Kedves jobbikosok! Mi lenne ha leszarnánk a sok provokáló szerencsétlent?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy nem reagálnánk se pozitívan se negatívan a provokáló lejárató stb kérdésekre. Csak a lovat adjuk a sok szerencsétlenség alá.


sokkal nagyobb büntetés lenne nekik, ha nem tudnának belekötni minden szavunkba, hogy "náci" "fasiszta", stb...


azt mondom, hogy mutassuk meg, mi képesek vagyunk összefogni , nem úgy mint ők, és minden olyan kérdéshez ahol a jobbikot vagy a jobbik szimpatizánsokat provokálják, legfeljebb annyit írnánk, hogy "jX" (macskaköröm nélkül.


ezzel lehet megjegyezni, hogy láttok vettük de nem süllyedünk le a szintre, hogy harcteret adjunk nekik.


Mi se adjunk vitorlát nekik, inkább vonjuk be, hogy ne érjen semmit a provokálás szele!


Ettől függetlenül persze értelmes kérdésekhez még hozzászólunk, értelmesen.


Ha nem ülünk fel a sok genyázásnak, akkor előbb-utóbb el fognak tűnni ezek az emberek, hisz őket csak a gyűlölet élteti, semmi több.


Mi tudjuk mire szavaztunk, nem párt ellen, nem azért mert 20 éve a gyűlöletet nevelik belénk, mi céllal tettük, ne legyünk olyanok mint ők...


és persze nem utolsó sorban komolyan megkímélnénk az idegrendszerünket is így azt hiszem.


2010. ápr. 20. 20:08
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Na azért kedves Jobbikosok, álljon meg a menet!


Ne csináljunk úgy, mintha a Ti oldalatokról nem jön elegendő gyalázkodás, provokáció, meg ferdítés.


Én elismerem, hogy vannak olyan jobbik-ellenesek (és nem is kevés), akik provokatív kérdéseket tesznek fel, és igazságtalanul náciznak, fasisztáznak.


De hadd nem számoljam meg, hányszor voltam én konzumidióta, zsidóbérenc, kommunista, neoliberális barom, agymosott, hazaáruló, és csupán azért, mert másképp közelítettem meg a dolgokat, és kritizáltam a Jobbik politikáját, vagy éppen a jobbikosok hangvételét.


Nagyon sokan közületek is (legalábbis akik ide írni szoktak) ugyanúgy gyalázkodó szöveget nyomnak, zsidóznak, cigányoznak orrvérzésig, és aztán még csodálkoztok, hogy kollektíven lenáciznak titeket. Nem csak velük van a baj, hanem veletek is, akik megtűrtök ilyeneket magatok között.


hogyhogy a jobbikosoknak szabad alaptalanul mocskolni az LMP-t, mondvacsinált indokokkal? És leginkább a Ti gyakorlatotok álkérdések feltevése (amire egyébként is tudod a választ), majd aki esetleg mást mond, azt lepontozni, meg elmondani mindennek.


Mert én például nem szoktam valakit csak pártállása miatt leírni, hanem hogyha szerintem valami hülyeséget mond, akkor azt kritikával szoktam illetni. Nem szoktam személyeskedni, érdekes módon mégis pusztába kiáltott szó marad.


És ami a kezdeményezést illeti, az is eléggé kétélű, mert akkor legfeljebb a kényes kérdésekre mondhatnátok, hogy jX, és kivonultok a teremből, mint azt Orbánék tették a Parlamentben. Mert lehet, hogy egy számotokra kényelmetlen kérdést már provokációnak éreztek.

2010. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

ne definiáljuk újra a provokálás szót.

egyenlőre kényelmetlen kérdéseket mi szoktunk feltenni.


A legtöbbször a jobbik ellen orányuló "kényelnetlen" kérdések olyanok amikre már 3000 válaszoltunk, pl: "morvai kerékbilincs", "multik úgymond kizavarása", "morvai úgymond mszp-s melója", stb...


ha értelmes kérdésről van szó, arra én válaszolok mindig rendesen. Amikor valaki nekiáll gúnyolódni, hőzöngeni, bunkózni, nah az provokálás, ettől függetlenül sokszor arra is válaszolok normálisan. A jutalmam az szokott lenni, hogy az összes nem jobbikos figyelmen kívül hagyja a hozzászólásomat, a kérdező is csak arra reagál amibe bele tud kötni.


mellesleg nem mondta itt senki sem, hogy a jobbikosok sosem provokáltak. Viszont valakinek el kell kezdenie. Talán a hőbörgés helyett ti is lehetnétek annyira okosak, hogy a jobbikos provokálásoknak nem ültök fel, akkor talán minden oldalról eltűnnének az ilyen emberek. ennyi.

2010. ápr. 21. 09:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!