Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok! Mi lenne...

Kedves jobbikosok! Mi lenne ha leszarnánk a sok provokáló szerencsétlent?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy nem reagálnánk se pozitívan se negatívan a provokáló lejárató stb kérdésekre. Csak a lovat adjuk a sok szerencsétlenség alá.


sokkal nagyobb büntetés lenne nekik, ha nem tudnának belekötni minden szavunkba, hogy "náci" "fasiszta", stb...


azt mondom, hogy mutassuk meg, mi képesek vagyunk összefogni , nem úgy mint ők, és minden olyan kérdéshez ahol a jobbikot vagy a jobbik szimpatizánsokat provokálják, legfeljebb annyit írnánk, hogy "jX" (macskaköröm nélkül.


ezzel lehet megjegyezni, hogy láttok vettük de nem süllyedünk le a szintre, hogy harcteret adjunk nekik.


Mi se adjunk vitorlát nekik, inkább vonjuk be, hogy ne érjen semmit a provokálás szele!


Ettől függetlenül persze értelmes kérdésekhez még hozzászólunk, értelmesen.


Ha nem ülünk fel a sok genyázásnak, akkor előbb-utóbb el fognak tűnni ezek az emberek, hisz őket csak a gyűlölet élteti, semmi több.


Mi tudjuk mire szavaztunk, nem párt ellen, nem azért mert 20 éve a gyűlöletet nevelik belénk, mi céllal tettük, ne legyünk olyanok mint ők...


és persze nem utolsó sorban komolyan megkímélnénk az idegrendszerünket is így azt hiszem.


2010. ápr. 20. 20:08
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
SZEBB JÖVŐT!
2010. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

"SZEBB JÖVŐT!"


Szerintem meg Sieg Heil!

2010. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

3 emberke már nem 2:)

aki általánosít pár jobikosból 800.000 -re az is provokáció semmi több. csak jX, ennyi, nem több.

2010. ápr. 20. 20:24
 14/42 anonim ***** válasza:

Én eddig is ezt tettem!


Sajnos a hülyéknek is élniük kell amíg van hol, csak kár hogy ennyire sokan vannak..

2010. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Na ez az igaz ostobaság!

Ha nem akarja valaki hogy az oldalról mailt kapjon, miért nem tiltatja le? Egy clik!


Idiotizmus.

2010. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint éppen a Jobbikosok azok,akik állandóan provokálnak,gyűlölködnek.Ha valaki nem ért velük egyet,nem képesek felfogni,hogy másnak lehet eltérő véleménye.

A felszólításodra a Jobbikos haverjaid nem fognak szótfogadni.



Szótfogadni? A kutya szokott szótfogadni, meg az önálló gondolatokra képtelen agybéna.


Más a véleménye? Tudod a vélemény nagyon kevés!

A Lipóton is volt akiknek az volt a véleménye hogy ő Napoleon. A vélemény az ami alá támasztható, vannak érvek melette.


Érted az apró árnyalatni eltéréseket?

2010. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Áá, ne. Én nem bírnám ki.

11/f

szebb jövőt zik hájl

2010. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyet értek a kérdezővel.

Az a legjobb, ha nem reagálunk a provokatív kommentekre vagy kérdésekre. Eddig is így tettem és ezután is így fogok. Jobbik szimpatizánsként én is szoktam találkozni itt olyan kommentekkel, amikkel nem értek egyet, mégsem kezdek el provokálni, mert nem látom értelmét. Hogyha pedig olyan kérdést találok, amire nem tudnék nem provokatívan válaszolni, akkor inkább nem írok rá semmit. Teljesen fölösleges provokálni.


Szebb jövőt!

2010. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Az ugye nem provokatív a Fideszesek számára hogy OV miként elégiti ki a nemzetközi nagytőke kívánságait?

Az az hogy sarcol be az emberekeb 3000milliárdot?

Hogy ezt hogy fogja megúszni?


Erre miért nem válaszolnak a Fideszesek?

2010. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
amíg valamit érvekkel támasztasz alá, addig nem számít provokálásnak.
2010. ápr. 20. 20:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!