Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok! Mi lenne...

Kedves jobbikosok! Mi lenne ha leszarnánk a sok provokáló szerencsétlent?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy nem reagálnánk se pozitívan se negatívan a provokáló lejárató stb kérdésekre. Csak a lovat adjuk a sok szerencsétlenség alá.


sokkal nagyobb büntetés lenne nekik, ha nem tudnának belekötni minden szavunkba, hogy "náci" "fasiszta", stb...


azt mondom, hogy mutassuk meg, mi képesek vagyunk összefogni , nem úgy mint ők, és minden olyan kérdéshez ahol a jobbikot vagy a jobbik szimpatizánsokat provokálják, legfeljebb annyit írnánk, hogy "jX" (macskaköröm nélkül.


ezzel lehet megjegyezni, hogy láttok vettük de nem süllyedünk le a szintre, hogy harcteret adjunk nekik.


Mi se adjunk vitorlát nekik, inkább vonjuk be, hogy ne érjen semmit a provokálás szele!


Ettől függetlenül persze értelmes kérdésekhez még hozzászólunk, értelmesen.


Ha nem ülünk fel a sok genyázásnak, akkor előbb-utóbb el fognak tűnni ezek az emberek, hisz őket csak a gyűlölet élteti, semmi több.


Mi tudjuk mire szavaztunk, nem párt ellen, nem azért mert 20 éve a gyűlöletet nevelik belénk, mi céllal tettük, ne legyünk olyanok mint ők...


és persze nem utolsó sorban komolyan megkímélnénk az idegrendszerünket is így azt hiszem.


2010. ápr. 20. 20:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
úgy se bírnák ki a jobbikosok, hogy valamit bele kotyogjanak egy sima éppen nem jobbikot éltető kérdésbe.
2010. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

egen, pont az ilyen 31-esről beszélek. őt az élteti, hogy szíthatja jobbikos és nem jobbikos között a gyűlöletet.


kemény bünti lenne neki, ha nem lenne meg a napi gyűlöletkeltés.

2010. ápr. 20. 20:12
 3/42 anonim ***** válasza:

Úgy legyen. Ne reagáljunk rá. Ne süllyedjünk le az ő szintükre. Én tudom, hogy miért és kire szavaztam a provokálással meg nem törődöm.

SZEBB JÖVŐT!

2010. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
viszont%;) arra kérlek téged is és minden jobbikost aki egyetért, hogy ha provokálásnak felülő jobbikost lát a fórumon, azt vezesse rá erre a jobb útra!
2010. ápr. 20. 20:15
 5/42 anonim ***** válasza:

amugy a kérdezőnek igaza van, jobb lenne így.

de ugy sem fogják kibírni...

2010. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet és szólhatnál a jobbikos haverodnak is, hogy privát emalemen, ne b@sztasson a hülyeségeivel, azóta, hogy azt merészeltem valahova írni, hogy elégedett vagyok az eu-val, és én nem ítélem el a globalizációt.
2010. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
engem is békén hagyhatna Szélső László a privát emailjeimen.
2010. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Sok olyan van mint a 31 es, ezekkel beszélni olyan mint ha a lónak imádkoznál! Nem vitaképesek, alapvető dolgokról nem lehet velük vitatkozni. Már a kérdéseikben is vagy hazudoznak vagy csúsztatnak. Kb azt csinálják mint egy gyenge elméjű, és ha ezt szóvá teszed még te vagy a bunkó!
2010. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint éppen a Jobbikosok azok,akik állandóan provokálnak,gyűlölködnek.Ha valaki nem ért velük egyet,nem képesek felfogni,hogy másnak lehet eltérő véleménye.

A felszólításodra a Jobbikos haverjaid nem fognak szótfogadni.

2010. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
kezdetben mindenképp így lenne, hogy ugyanígy provokálnának mint ez a két emberke itt, mind elmondaná, hogy "de jó, hogy nem írtok többet" "de jó, hogy eltűntök" blabla, de végső soron ők veszítenek, belegebednek, hogy nem lesz kivan vitázni értelmetlen hülyeségekről. csak ki kell várni, 1 hét alatt megunják, hogy senki le se szarja őket.
2010. ápr. 20. 20:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!