Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért gyűlöli...

A balliberálisok miért gyűlölik a saját országukat?

Figyelt kérdés

Az alábbi videón, amikor Gyurcsány a beszéde elején gyalázza Magyarországot, akkor a rajongói között tapsvihar közepette kitör az ováció:

[link]

De itt, ezen az oldalon is megfigyelhető, hogy ha valaki szidja, gyalázza az országot, akkor ezek az emberek ész nélkül elkezdik nyomkodni a kis zöld kezecskéket.


2016. aug. 21. 21:07
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem értek egyet Gyurcsánnyal, de te azt is meghallgattad, amit utána mondott?
2016. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
18%
Mert a liberók nem hazaszerető emberek!
2016. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Andizsuzsi ***** válasza:
70%

Hol volt itt az ország gyalázása?

" ...mert szeretem, és ha kell, megdöglök érte."

2016. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Gyurcsány hülye stílusa nem egyenlő a komplett baloldallal, fogjátok már fel! Egyébként Gyurcsány sem "gyűlöletből" mond ilyeneket, hanem kiábrándultságból, mert ő maga rengeteget tepert ebben az országban, nem jöttek össze a dolgok, hát káromkodik. Had káromkodjon.


Leírom még egyszer, hogy megnyugodj. Attól, hogy valaki liberális, nem gyűlöli az országot, nem magyar ellenes, nem akar minket kiirtani. Nem tudom honnan jön ez a fóbia. Lehet, hogy valaki keményen fogalmaz meg kritikát, de emögött legtöbbször jobbító szándék van!

2016. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
12%
Mert Magyarország nem a saját országuk, hanem csak egy gyarmat, amit felvásároltak!
2016. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
28%

A liberálisokkal az a baj, hogy csak végletekben tudnak gondolkodni. Szerintük vannak a gonosz rasszista, hímsoviniszta, nacionalista jobboldal, ők meg az ellenerő, tehát muszáj feministának, migránspátyolgatónak, meg internacionalistának lenniük.

Szóval, ha te azt mondod, hogy büszke magyar vagy, akkor szerintük egyben rasszista meg soviniszta gonosz jobber.

2016. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
71%

# 6:


"A liberálisokkal az a baj, hogy csak végletekben tudnak gondolkodni."


Még jó, hogy ez csak a liberális kisebbségre (néhány 10 ezer emberre) jellemző, és a maradék ~10 millió magyar békében és egyetértésben tud élni az országban, a legnagyobb szeretetben.

2016. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok liberális, de nem gyűlölik az országot. Igaz, nem hangoztatják a magyarságukat, mint pl. a Fideszesek, de nem is teszik tönkre. Az szereti az országot, aki élhető körülményeket teremt. Ezt egyetlen párt sem teszi jelenleg. Hazafiságból nem lehet megélni.
2016. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

"Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:


Hol volt itt az ország gyalázása?

" ...mert szeretem, és ha kell, megdöglök érte.""


Pontosan az a rész lett belinkelve, amikor a gyalázkodás elhangzik. Az, hogy neked ezt valahogy nem sikerült észrevenned, úgy vélem, nem az én hiányosságom. Érdekes módon az általad idézett mondatnak már nem volt akkora sikere.

2016. aug. 21. 21:18
 10/35 Andizsuzsi ***** válasza:
24%

"Gyurcsány sem "gyűlöletből" mond ilyeneket, hanem kiábrándultságból"


Még leginkább hatásvadászatból.

2016. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!