Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan fontos ez az...

Sulek Péter kérdése:

Miért olyan fontos ez az Oktober 2. -ai népszavazás? Még a csapból is ez folyik

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 15:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
14%

#29


A népességfogyást egy jól behatárolható politikai kör úgy tervezi megoldani, hogy Afrikából betelpítene kb. 1 millió embert. Keress rá bátran a világhálón!

A mostani menekülteknek nevezett ember tömeget nem véletlenül neveztem betolakodónak. Van ismerősöm titkosszolgálatnál, Közel-Kelet diplomáciai részlegnél és nem véletlen ez az egész! Estig tudnék mesélni, hogy miket láttak, tapasztaltak és mikre derült fény.

2016. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
És azon is érdemes elgondolkodni, hogy akik 2004.dec.5-én a határontúli magyar nemzetiségűek kettős állampolgárságáról szóló népszavazáson nemmel szavaztak magyar nemzettestvéreink ellen, azok most nagy mellénnyel állnak ki a " menekültek" befogadása mellett.
2016. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Na akkor itt az idézet,ami megcáfolja Orbán mostani szavait a migránsokról...


https://www.youtube.com/watch?v=mV4ExiTYZb4

2016. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
9%
A szavazás azért fontos, mert go dolgom te s sem szeretnéd, hogy a szomszédodba, vagy éppen hozzád, vagy az üresen álló örökölt házadba, betelepítésék a migránsokat. A közmunkárol meg annyit, hogy itt ahol én lakom, rengetek környező faluban vannak gyárak ahogy 90-100ezerért ellehet menni dolgozni, és még van járat is, szóval utazásra nem kell költeni mert visznek hoznak. Még sem mennek el a helyiek, mert hogy minek, ők nem kelnek fel 4kor azért h 5re kimehennyenek a kocsihoz, nekik kényelmes 7kor kelni 8ra bekúszni a hivatalba és egész nap támasztják 50ezerért a seprű nyelet. Azokat még meg is értem, akinek kicsi gyerkőce van hogy nem jár el mert én is úgy vagyok vele, hogy ahonnan eljöttem 2,5éve, csődeljárás van nem tudok vissza menni, és ha más nem akad én is elmegyek közmunkára, legalább helyben vagyok, tudok szaladni az oviba ha a kicsimmel baj van és még dolgozok is fogok igaz h karcsú fizetés de, munka, és szerintem nem a munka a szégyen akármennyit fizetnek érte hanem az ha valaki nem megy el. Az az érv pedig h tanulni kéne, azzal teljesen egyet értek, minap találkoztam egy gyerekkori ismerőssel, közmunkák van. Elújságolta, hogy mehetne a Máv hoz dolgozni mert idén majdnem 400embert vesznek fel, de menni kell iskolába. Hát itt a bökkenő, hogy ugyan van szakmája de ő már nem akar tanulni, lehet inkább marad közmunkán. Itt jön az h igaz h lusták tanulni az emberek. Itt a helyieknek is 6v8 osztályuk van csak. De még mindig úgy vannak vele h több az 50ezer mint a 22800ft -os szociális segély amivel otthon ülnének. Az egészség ügy meg itt a falunkba elég tré, van a faluban két védőnő az eggyik már nyugdíjas, de nem jön senki ide. A három házi orvosból egy már vissz vonult. Egy nyugdíj mellett csinálja. A gyermekorvosok az az egy darab meg már 80 éves akit már 2hónapja helyettesítenek. Mert nem találnak orvost aki ide jönne praktizálni akár magán praxis mellett is......
2016. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 MolotovPunk ***** válasza:
100%

34-es válaszoló kérlek hagyjál már a hülyeségeiddel.Te most komolyan attól félsz,hogy az örökölt házadba,vagy a melletted lévő házba migránsokat költöztetnek be?

Akiket ide engednének be menekült státusszal,azok is közölték,hogy minél hamarabb tovább mennének innen...

Ez csak egy tranzit ország.Senki sem akar már itt letelepedni.Nem véletlenül van az,hogy Nyugat Magyarország is ki van ürülve fiatalokból,mert szinte minden magyar fiatal ki megy dolgozni inkább Ausztriába jobb megélhetésért.

Ebben az országba semmi nem fog működni addig rendesen,míg nem lesznek itt minimum 200 ezres alapbérek,ezt kéne már felfogni.

90-100 ezer forint meg szintén lóf_sz fizetés manapság.Oké,közmunkától valamivel jobb,de nehogy azt mondd már nekem,hogy 90 ezer forintokból lehet családot alapítani plusz felnevelni mondjuk minimum 1 gyereket...

Mellesleg sokan nem azért tanultak szakmákat,vagy főiskolát stb,hogy keressenek 100 meg 150 ezer forintokat.

Így érthető az,miért él kint az én baráti társaságomból is több ember már külföldön.Londonban,Münchenben.Stb...

2016. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 kovpet ***** válasza:
76%

"vagy éppen hozzád, vagy az üresen álló örökölt házadba, betelepítésék a migránsokat"



Nem ez a legnagyobb veszély. A végén még a liberális szakácsok MEGETETIK A GYEREKEID ezekkel a migránciális emberekkel! Soros meg fizeti hozzá a mustárt és a kenyeret! Vigyázz!

2016. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!