Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan fontos ez az...

Sulek Péter kérdése:

Miért olyan fontos ez az Oktober 2. -ai népszavazás? Még a csapból is ez folyik

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 15:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
95%

"Te meg örülj, hogy ilyen miniszterelnököt kaptál"

Hát nagyon "örülök", hogy semmi másról nem tud ugatni, csak a migránsokról, a gyűlöletbeszédről, a közmunkáról!

Meg az sem normális, hogy jópofizik Brüsszelnek, közbe kiszolgáltat minket a nagy tőkés, orosz maffia hatalomnak!

2016. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
12%
Aha, értem...Kennedyvel meg űrlények végeztek, igaz-e?
2016. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
17%

Komolyan nem értem, mi abba a rossz, felháborító, ha egy közveszélyes, korrupt kormányt kritizál valaki?

Gyurcsány idejében nem volt ennyi sikkasztás, lopás, korrupció, mindennapos agymosás és nem herdáltak el súlyos milliárdokat uszító, gyűlöletkeltő propagandára!

2016. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
8%
A Gyurcsány-kormány az utóbbi 25 év szégyenfoltja, hazudtak, loptak, csaltak, legalább annyit, mint a Fidesz, csak ők mellé még csak a kormányzáshoz se értettek.
2016. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 MolotovPunk ***** válasza:
79%

Tanulni kellett volna?Egyik távoli ismerősöm 2 szakmával meg 1 diplomával ült hónapokig otthon Borsod megyében szülei házában munkahiány miatt,majd kapott közmunkát nagy nehezen ahol dolgozott kb 3-4 hónapot havi 47 ezerért,ott is hagyta hamar...Vajon miért???

Egyébként most Münchenben él fél éve és ott dolgozik nettó 390-400 ezerért gondnoki állásban és köszöni szépen jól van.

(Azt mondta Borsod megyébe 1 percre sem fog már visszamenni,(esetleg csak látogatóba.)Főleg 50 ezrekért nem,mert megalázó és nevetséges az a pénz.)

2016. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
89%

"Tanulni kellett volna? ... Egyébként most Münchenben él"


Ezzel rá is világítottál, miért fontos tanulni. Például nyelvet. Abból én is megélek, pedig én ki se mozdultam Borsodból (csak ha nyaralni megyek).

2016. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
14%

Szerény,véleményem csak az,hogy ez nem Orbán Viktorról szól.Hanem arról,akarunk-e tömegesen idetoloncolt,menekülteknek nevezett embereket.Nőként,és anyaként nagyon nem szeretném,ha ilyen agresszív erőszakos férfihorda idetelepülne.A családosokat nagyon sajnálom,de egy részről nem értem mért német ország,francia ország volt az úticéljuk.Ha az én gyermekeim lennének veszélyben akkor csak azt nézném,hogy biztonságos helyen legyenek.Eldobálnátok az ételt és a palackos vizet ha tényleg semmitek nem lenne?Láttatok a délszláv háború idején nálunk menedékkérő embereket?Én igen.De ez nem egészen az.

Félelmetes ez a tömeg ahogy elárasztja európát.Én elmegyek és véleményt mondok a szavazáson.Még ha másoknak más is a véleménye.

2016. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
3%
Azért fontos az okt.2-i népszavazás, mert nem csak Magyarország, hanem Európa népessége is fogyatkozik. Ezt a "baloldali" és "liberális" politikusok a betolakodókkal, menekültekkel akarják pótólni, mert tény, hogy Nyugaton e réteg 90-95% rájuk szavaz. A keresztény, nemzeti oldal pedig inkább a saját nemzetének gyarapítására, család alapításra, gyermekek vállalását segítve adná azt a pénzt, amit a betelepítendő idegeneknek szánna az EU. Akiket ide küldenének, mi azaz a magyar társadalom fizetné a lakását, rezsijét, étel-ital szükségleteit, orvosi ellátását, stb. Hidd el, sok magyar embernek fele annyi nem jut, amennyi a betolakodókat majd megilleti.
2016. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
93%

# 28


Nem betolakodók, hanem menekültek. Kérlek, próbáld meg értelmezni a kifejezést, mielőtt eszmefuttatást végzel a népességcsökkenésről, mivel a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz.

2016. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 MolotovPunk ***** válasza:
94%

/A Gyurcsány-kormány az utóbbi 25 év szégyenfoltja, hazudtak, loptak, csaltak, legalább annyit, mint a Fidesz, csak ők mellé még csak a kormányzáshoz se értettek./


Aha,mert a mostani banda az aztán ért a kormányzáshoz...

Remélem azért azzal tisztában vagy,hogy 2010-2014 között Fidesz kormányzása alatt többen hagyták el az országot magyarok,mint 1956-ban.(Ennyit a fityesz jó kormányzásáról.)

Ezek lassan 7 éve kormányon vannak és eddig semmiféle eredményt nem tudtak elérni.Egy helybe topogunk közben pedig a szláv országok szépen húznak el mellettünk életszínvonalban.

2016. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!