Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a Jobbik szavazók stílusa hozzájárult ehhez a "csak" 17%-os eredményhez?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom a szavazók stílusa, nem a párté.

Pl. itt is egyes jobbikosok olyan stílusban beszéltek a többi párt szavazóiról, hogy szerintem a semlegeseknek tuti elment a kedvük a Jobbiktól.

Ez az erőszakos térítés és állandó netkampány (pl. itt is) szerintem nem igazán jött be a bizonytalankodóknak.

Kicsit olyan, mint mikor már a negyedik telemarketinges hív, és kapásból lecsapod a kagylót, és elkezded utálni őket, pedig csak a munkájukat végzik.

Szerintem egy bizonyos határ felett már visszatetszést kel a folyamatos (gyakran agresszív és lekezelő) jobbikos netkampány.


Nektek mi a véleményetek?


2010. ápr. 19. 17:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
hmm miért égtem be?
2010. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:

"a gárda a jobbik párthadserege.


ez így van, mivel volt már ilyen a történelem folyamán. kár vitatni."


újabb hazugság

szinpatizál a gárda a Jobbikkal

és kérlek ne gyere a nácizással mert megint csak beégsz :-)

2010. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:

Biztos hozzájárult, mert amit például itt is műveltek az botrányos volt.

családban is kerekedett egy beszélgetés, a végén simán hazaáruló voltam és üvöltözés volt. Na mondtam is, hogy egyik sem normális tényleg ilyen fanatikus vadbarmok vannak csak benne. ( tiszt. kiv. )

a másik, hogy Vonáék is tényleg prédikálnak, hergelnek, közben kis f.asztarisznya, péniszpumpás, korrupt (morvai-kerékbilics) és egyéb emberekből áll a párt és a szimpatizánsaik. De ez nem is baj, hanem ott kezdődik a baj, hogy prédikálnak az erkölcsről, a kúltúráról, és a " tiszta" politikájukról ja igen és a nagymagyarságról.

Vona meg azt hitte, hogy ha ezeket az emberféléket támogatja jó sok szavazója lesz akik majd hatalomra segítik és akkor lesz hadd-el-hadd. Hát rácseszett. Majdnem biztos vagyok benne, magamból kiindulva, hogy szavazó, vagy olyan aki nem tudta eldönteni kire voksoljon, ezért nem szavazott rájuk.

De én ezt akkor is elmondtam, hogy nem jó ez a stratégia.

Túl nagy volt a pofa...

2010. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:

"Túl nagy volt a pofa..."


hát igen elég nagy :-)

de nem a jobbiknál

2010. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:

" hmm miért égtem be?"


a kijelentéseid miatt :)))

2010. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:

Különösebben nem hat meg egyik primitív hozzászóló sem. Primitívek akadnak minden párt szimpatizánsai között.


Ha valaki ez alapján dönt, inkább el se menjen szavazni. Ez egy felelősségteljes döntés, tájékozódni kell, nem a gyakorikerdesek.hu oldalon feltett kérdések / válaszok alapján dönteni.

2010. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:

" Biztos hozzájárult, mert amit például itt is műveltek az botrányos volt. "


mi van csak higgadtan válaszolunk az alaptalan támadásokra mint minden kérdésben


szóval...

2010. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
a 6 oldal duma alatt is sikerült bizonyítani a kérdező feltevését.
2010. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:

"a 6 oldal duma alatt is sikerült bizonyítani a kérdező feltevését."


nem sikerült bebizonyítanod az igazad?

így jár aki valótlant állít


meg lehet sértődni lehet csapkodni :)

2010. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:

" a 6 oldal duma alatt is sikerült bizonyítani a kérdező feltevését."


ciki ha valakinek nincs igaza :D

de azért csak sikerült előhozni a jó öreg nácizmust ahogy olvastam


ciki :)

2010. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!