Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a Jobbik szavazók stílusa hozzájárult ehhez a "csak" 17%-os eredményhez?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom a szavazók stílusa, nem a párté.

Pl. itt is egyes jobbikosok olyan stílusban beszéltek a többi párt szavazóiról, hogy szerintem a semlegeseknek tuti elment a kedvük a Jobbiktól.

Ez az erőszakos térítés és állandó netkampány (pl. itt is) szerintem nem igazán jött be a bizonytalankodóknak.

Kicsit olyan, mint mikor már a negyedik telemarketinges hív, és kapásból lecsapod a kagylót, és elkezded utálni őket, pedig csak a munkájukat végzik.

Szerintem egy bizonyos határ felett már visszatetszést kel a folyamatos (gyakran agresszív és lekezelő) jobbikos netkampány.


Nektek mi a véleményetek?


2010. ápr. 19. 17:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
60%

"17 százalék egy nagyon jó eredmény miről beszéltek? "


Ahhoz képest, hogy Vona három hete még kétharmadról álmodozott, és amikor mi, nem elfogultak 15-20%-ot "jósoltunk" nekik (nem volt nehéz, hiszen az összes közvéleménykutató ezt hozta), jött a lehurrogás, hogy "majd fogunk nagyot nézni vasárnap", és persze a szokásos lepontozás, nagyon is gyenge az a 17%. Amúgy hideg fejjel azt mondanám, hogy magukhoz képest valóban szép eredmény.

2010. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
43%

17 52, még sohasem írtam, hogy vonák, szerintem keversz egy másik 30%-sal, vagy nem tudom.


de ez megint csak jellemez téged mint jobbik szimpatizáns.

2010. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
35%

17:55

Igen igen: a 15-20%-os tippek rendszerint le voltak pontozva, még valami szépet is kaptak a fejükre az ilyen antijobbikosok. Bezzeg a 30-80%-os válaszokat jól felpontozták a jobbikosok. Na most akkor kérdem én: melyik válasz volt a hiteles, és reális???

2010. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
36%

aha

a fideszesek stílusa?

mszp sek stílusa?


itt a fórumon meg szándékosan piszkáljátok a Jobbikosokat hergelitek több kevesebb sikerrel

ész érveket írunk

erre jön a nagy nácizás


aki itt aszt írja régebben semleges voltam

az hazudik

csak azért járnak fel hogy vonákozzon vagy nácizzon

2010. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
Inkább a média jobbik ellenes kampánya
2010. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
32%

17:57

Igen tudjuk...:D és ki provokál???

Miért nem lehet olyan, hogy valaki 1 évvel ezelőtt semleges volt a jobbikkal kapcsolatban, most meg már nem szereti??? Vagy a jobbikba csak beleszerelmesedni lehet???

2010. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:

minden anti Jobbikos olyan nagyra van magával

de ész érvet senki nem mond


na majd kiderül mire volt ez a nagy "arcoskodás"

mire lesz elég a nácizás


mert nácizásból nem lesz ezer munkahely

de még a 80 százalékos hiány se lesz kisebb

2010. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
41%
igen, amikor írtam, hogy a jobbik nem fog többet kapni 20%-nál, akkor kiröhögtek, lepontoztak és beírták hogy "majd jót röhögünk rajtatok vasárnap", amikor éppen egy válaszomban nem a jobbikot éltettem vagy magasztaltam, jött a "nem vagy magyar, zsidóbérenc vagy" duma.
2010. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
63%

A 17% egy jó eredmény.

Voltak a Jobbikosok körében olyan kommentelők aik nagyon kúltúrálatlanok. Ez tény.

De kedves kérdező nem volt a Fideszesek, Mszpsek között is? Segítek, volt köztük is. Ez is egy tény.

Ilyen alapon minden párt leírta magát.

SZEBB JÖVŐT!

2010. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
Szerintem a 17% a jobbikhíveknek köszönhető. Nem lett volna ilyen nagy mértékű a "győzelem" nélkülük.
2010. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!