Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a Jobbik szavazók stílusa hozzájárult ehhez a "csak" 17%-os eredményhez?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom a szavazók stílusa, nem a párté.

Pl. itt is egyes jobbikosok olyan stílusban beszéltek a többi párt szavazóiról, hogy szerintem a semlegeseknek tuti elment a kedvük a Jobbiktól.

Ez az erőszakos térítés és állandó netkampány (pl. itt is) szerintem nem igazán jött be a bizonytalankodóknak.

Kicsit olyan, mint mikor már a negyedik telemarketinges hív, és kapásból lecsapod a kagylót, és elkezded utálni őket, pedig csak a munkájukat végzik.

Szerintem egy bizonyos határ felett már visszatetszést kel a folyamatos (gyakran agresszív és lekezelő) jobbikos netkampány.


Nektek mi a véleményetek?


2010. ápr. 19. 17:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
87%
A Jobbik szavazók stílusát nem lehet bekategorizálni. A primitívtől a nagyon normális tanult emberig, minden megtalálható a csaknem 900 ezer ember között.
2010. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
55%

A netre 90%-ban a primitívek járnak... Elég egy-egy kommentjüket megnézni.

Egyébként vona márc. 15.-ei beszéde után kezdett csökkenni a népszerűségük. Az embereknek nem tetszett az a keménykedés. Szerintem nevetséges volt...

2010. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 A kérdező kommentje:

Persze, ez így is van.

De azon Jobbik-szavazókra irányult a kérdés, akikre a fentebb leírtak igazak.

Azok, akik azokat a másokat sértő kérdéseket kiírták, vagy másik válaszadókat sértegettek eléggé primitív hangnemben.

2010. ápr. 19. 17:44
 4/85 anonim ***** válasza:
26%
Az a stílus, amit ezen az oldalon tapasztal tőlük az ember, bármelyik pártnak csak ártani tudna. Gondolom az életben sem különbek, és ezt mások is észrevették.
2010. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
64%

én semleges voltam a jobbik felé, de amit a neten műveltek...

komolyan, mint a szektások.

2010. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:

17 százalék egy nagyon jó eredmény miről beszéltek?

de lesz még jobb is

Szebb Jövőt!

2010. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:

" én semleges voltam a jobbik felé, de amit a neten műveltek...

komolyan, mint a szektások."


te semleges na ne viccelj


itt vonákozol egész nap

ez a te stílusod

2010. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként a tisztánlátás kedvéért: egy évvel ezelőtt még könnyen rábeszélt volna bárki a jobbikra. Többek között ezért is nem szavaztam rájuk. Ismerek párat: élőben is ilyenek. Ahogy 4-8 évvel ezelőtt az mszp volt náluk szent és sérthetetlen, most a jobbik az, de épeszű érveket nem tudnak felhozni.
2010. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 A kérdező kommentje:

Hogy jó-e vagy sem azt döntse el mindenki magában.

Ezért írtam a csak-ot idézőjelben a kérdésben.

2010. ápr. 19. 17:53
 10/85 anonim ***** válasza:
56%

17:52

a) honnan tudod, hogy ő vonákozik itt egész nap?

b) miért ne lehetett volna semleges? Sok fideszes ember az VOLT velük szemben.

2010. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!