Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a Jobbik szavazók stílusa hozzájárult ehhez a "csak" 17%-os eredményhez?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom a szavazók stílusa, nem a párté.

Pl. itt is egyes jobbikosok olyan stílusban beszéltek a többi párt szavazóiról, hogy szerintem a semlegeseknek tuti elment a kedvük a Jobbiktól.

Ez az erőszakos térítés és állandó netkampány (pl. itt is) szerintem nem igazán jött be a bizonytalankodóknak.

Kicsit olyan, mint mikor már a negyedik telemarketinges hív, és kapásból lecsapod a kagylót, és elkezded utálni őket, pedig csak a munkájukat végzik.

Szerintem egy bizonyos határ felett már visszatetszést kel a folyamatos (gyakran agresszív és lekezelő) jobbikos netkampány.


Nektek mi a véleményetek?


2010. ápr. 19. 17:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
12%

18:00

Már megbocsáss, de ez inkább rátok jellemző. Ha valakire nem tudjátok rátukmálni az egyébként értelmetlen véleményeteket, akkor jön a zsidózás, köcsögözés, stb.... Egész gyűjteményt lehetne létrehozni a jobbikos szlengből...

2010. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:

" 17:57

Igen tudjuk...:D és ki provokál???

Miért nem lehet olyan, hogy valaki 1 évvel ezelőtt semleges volt a jobbikkal kapcsolatban, most meg már nem szereti??? Vagy a jobbikba csak beleszerelmesedni lehet???"


jól van persze...

elvből gyűlölnek mindent ami egy kicsit is Magyar

magyar népviselet .... mi ez a bohóc ruha

stb


nem kell itt az álszenteskedés

30 százalékos meg úgy nyomta a vonákozást mint mesterházy a nácizást

2010. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:

"az egyébként értelmetlen véleményeteket"


ja ja itt vagyunk

helyben vagyunk


nesze ki is a hülye?

2010. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
21%
Egyértelműen igen,rengeteg tanulatlan,bunkó,indulatos ember szimpatizál velük.És még mielőtt jönnétek a fidesz,mszp-vel igen ott is vannak hasonlóak,de a lényeg az arányosságban van és ti ezen nem áltok, olyan jól.Teljesen nyílvánvaló.
2010. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:

"az egyébként értelmetlen véleményeteket"


világos a mi véleményünk az értelmetlen :DDD

2010. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
egyszer nem írtam a vonák szót, lehet több 30%-os is ugyanúgy, mért nem tudjátok már felfogni?
2010. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:

"Teljesen nyílvánvaló."


mint a vak ablak...

2010. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
36%

"jól van persze...

elvből gyűlölnek mindent ami egy kicsit is Magyar

magyar népviselet .... mi ez a bohóc ruha

stb


nem kell itt az álszenteskedés

30 százalékos meg úgy nyomta a vonákozást mint mesterházy a nácizást"


Nincs igazad... a magyar gárda egyenruhája bohócjelmez, és semmi köze nincs a népviselethez. Viszont azt senki nem mondta, hogy a népviselet bohócjelmez. De mondj egy olyan képviselőt, aki népviseletben akar a parlamentbe menni???


Egyébként nem lehet 2 30%-os tag az oldalon??? Azon az oldalon, aminek több 100000 regisztált tagja lehet??? Ez eléggé szűk látókörre vall...

2010. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 A kérdező kommentje:

De volt ilyen az MSZP és a Fidesz részéről is.


De azok régebbi pártok, és az embereknek rengeteg velük kapcsolatos attitűdje (érzelmek, gondolatok, tapasztalatok) van, és ezt alig-alig változtaja meg egy netes mszps vagy fideszes beszólás.


Ezzel szemben az LMP és a Jobbik új párt, az emberek alig-alig tudnak róluk valamit (főleg az LMP-ről), ezért van nagyobb súlya egy-egy bunkó jobbikos vagy lmp-s kommentnek.

Mivel LMP-s bunkóskodásból jóval kevesebb volt, mint jobbikosból, így az LMP-ről pozitívabb kép alakult ki az emberekben. De ez csak az én elméletem.


Az LMP egyszerűen csak betöltötte azt az űrt, hogy: Új pártot keresünk, de félünk a Jobbiktól.

2010. ápr. 19. 18:05
 30/85 anonim ***** válasza:
24%

18:04

Bocs, a sok káromkodásból nem ez szűrődik ki...

2010. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!