Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikos képviselők felveszi...

A Jobbikos képviselők felveszik majd a teljes tisztelet díjukat?

Figyelt kérdés
Elszámoltatnának, minimál nyugdíjra csökkentenék a szoci nyugdíjakat. Vagy épp azon csomcsognak hány millióról döntött a Fidesz. Vajon a saját tisztelet díjukból is csak a diplomás minimálbért fogják felvenni, hogy ezzel is milliókat spóróljanak az államnak, vagy csak addig jár a szájuk, még a saját zsebük nem kerül szóba? Mennyi az annyi Vonáéknál?
2010. ápr. 19. 15:04
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

Na azért már kicsit felhábotító a Jobbikosok hozzászólása.Ahogyan lekezelően bántok másokkal és hozzászólásaitokból árad az indulat és csak terelitek a témát-ezekből mind lehet következtetni az értelmi szintetekre.


Egyébként a kérdésre válaszolva:igen.Nagyon sok ember azon a véleményen van(és én is), hogy ők is csak megélhetési politikusok(akarnak lenni)éppúgy, mint a többi politikus.Persze ez a "megszüntetjük a mentelmi jogot"duma egyrészt arra jó,hogy eltereli a témát a képviselői fizetésről,másrészt pedig tudták jól,hogy nem ők nyernek-ezért sok szép dolgot lehet ígérgetni,úgy sem tudják és nem is akarják megvalósítani azokat.

2010. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
59, a helyesírásod is felsőbbrendű. ;)
2010. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

"Ne viccelj már!

Nem az a 600e a sok, hanem a magyar jövedelmek a kicsik.

Pontosan ez a felfogása a Jobbiknak.

Néhány év alatt meg kell 3× ni az emberek jövedelmét, ami nem nehéz, csak a sok elkötelezett multi nagytőkét kiszolgáló erre képtelen!"


Ajajajajjj :)))) És még mi Fideszesek élünk álomvilágban. :DDD Néhány év alatt wáháháhá! :DDDDDD


Azért örülök, hogy kiderült, hogy egy kisembereket képviselő párt szerint a 600ezer Ft-os fizetés nem sok. Jó tanulság ez nekem mára.

2010. ápr. 19. 16:54
 34/52 anonim ***** válasza:

Azért örülök, hogy kiderült, hogy egy kisembereket képviselő párt szerint a 600ezer Ft-os fizetés nem sok. Jó tanulság ez nekem mára.



Miért szerinted sok az a rongyos 600e?

2010. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
59%-os. Áhh, nem elég semmire... Még egy szaros villa törlesztőjére sem futja belőle... :( Nem szervezünk gyüjtést a szegény újonnan parlamentbe került képviselőknek? Nehogy mán lemaradjanak a kollégáktól. :)
2010. ápr. 19. 17:05
 36/52 anonim ***** válasza:

megint ez a szelektív olvasás, rám nem reagált senki.


orbán fizetését idéztem, aki azért sok tisztséget betölt meg lenök stb.. ő kap így kb nettó 150.000 körül plusz a választókerületis cucc ha indult és nyert.


nah most akkor 150.000 Ft egy olyan emberek aki máshol nem dolgozik és nem milliomos, az sok?


aki milliomos milliárdos az ne vegye fől jaja, pl orbán nem tudom felveszi e, de pl neki nem kellene, hisz nem fog éhezni miatta.


a jobbikosok még bent sincsenek a parlamentben azt sem tudjuk, hogy ki mennyit fog keresni, de már most itt hőbörögtök.

2010. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

ha én bekerülnék a parlamentbe egyértelmű, hogy a zsebemet tömném meg élőször és sajnos a jobbik képviselői is osztják ezt velem

csak az a különbség közöttünk, hogy én éppen ezért a felfogásomért nem fogok indulni

én belátom a hibámat

2010. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Megélhetési politikus nem létezik, ilyen nincs! Ne is állítsatok ilyeket! ;)
2010. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
mondom én, csak azokat a kommenteket olvassátok el amikre lehet hőbörögni gyűlölködni, száááááánalom:)
2010. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Nem értem mire várod a választ... :-O
2010. ápr. 20. 21:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!