Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikos képviselők felveszi...

A Jobbikos képviselők felveszik majd a teljes tisztelet díjukat?

Figyelt kérdés
Elszámoltatnának, minimál nyugdíjra csökkentenék a szoci nyugdíjakat. Vagy épp azon csomcsognak hány millióról döntött a Fidesz. Vajon a saját tisztelet díjukból is csak a diplomás minimálbért fogják felvenni, hogy ezzel is milliókat spóróljanak az államnak, vagy csak addig jár a szájuk, még a saját zsebük nem kerül szóba? Mennyi az annyi Vonáéknál?
2010. ápr. 19. 15:04
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
59%
Jah, mert nem lesz... Ébresztő!!! Annyira naivak az emberek komolyan...
2010. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem akarnak éhendögleni a családjával együtt, valószínűleg muszáj lesz. És nincs mellette nem tudom hány cége, és nincs csuklóból 3,5 milliárd forintjuk, mint Gyurcsánynak.
2010. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Hát Én ismerek olyan Fideszes polgármestert, aki nem veszi fel a tisztelet díját. Sőt van hogy a saját pénzén vásárol be falus rendezvényekre. Mivel a Jobbik még a Fidesznél is jobb, arra gondoltam biztos kollektíven ki fogják jelenteni, hogy példamutatásként nem veszik fel a tisztelet díjukat. Elvégre eddig is megéltek valamiből, és tudtommal egy képviselői feladatkör amúgy sem napi 8 órás meló.
2010. ápr. 19. 15:41
 14/52 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem sajnálom tőlük, vegyék fel ami jár, de tegyék is a dolgukat tisztességgel, ahogy megígérték.


Egyébként, ha beváltják az ígéreteiket az sokkal többet hozna az államkasszába, mint az egész Országgyűlés tiszteletdíja.

2010. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
Jobbik = MSZP = Fidesz = nagyotmondás, propaganda és... semmitmondás. A különbség az, hogy a szavazók mit gondolnak róluk.
2010. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
hát nem túl aktívak a Jobbikos válaszolók. :)
2010. ápr. 19. 15:52
 17/52 anonim ***** válasza:

De most erre a sz@r kérdésre mi a fészkes fenét lehet írni?

Kb olyan szintű a kérdés minthogy:


Mikor lesz a 3. világháború?


vagy


Mikor lesz világvége?

2010. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Miért, ha nem veszik fel a fizetésüket, akkor kitör a 3. VH, és vége lesz a világnak? :) Szerintem teljesen jogos kérdés. Hogy lehet az, hogy a tisztességes, becsületes politikusok pénzt fogadnak el az ország megmentéséért? Akkor miben külömböznek?
2010. ápr. 19. 16:02
 19/52 anonim ***** válasza:

Persze hogy fel!


A Fidesz meg az MSZP már annyit lopott 20 év alatt hogy biztos lesznek akik nem élnek ezzel.

Valahogy úgy" kiloptam a szemeteket 2-3-10milliárdot, és lássátok mennyire jóságos vagyok, nem veszem fel a fizut.


Inkább a fizut vegye fel, mint a nagytőke borítékát mert az 1000000× többe van a számunkra!

2010. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
A jobbikos képviselők lefizethetetlenek?
2010. ápr. 19. 16:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!