Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én se akarom hogy be jöjjenek...

Én se akarom hogy be jöjjenek a migránsok, Október 2-án lesz szavazás ezzel kapcsolatban, de azt mondják hogy ha szavazok akkor Fidesz szimpatizáns vagyok igaz ez?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 07:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
14%

Tudtad?


Ha meg nem szavazol, akkor meg a hazaellenes migránspátyolgató ellenzék szimpatizánsa leszel.


A döntés a Tiéd.

2016. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Migráns szempontból még szerencse is, hogy ilyen nyomortelep vagyunk, mert ezek valóban nem itt akarnak letelepedni, mind a gazdagabb nyugati országokba akar eljutni. Ezt a fidesz is tudja nagyon jól. Ha úgy vesszük, ezek a migránsok nekik pont kapóra jöttek, mert a népszerűségük azóta növekedett és a mutyizásaikkal is kevesebbet foglalkoznak az emberek.
2016. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem leszel azzá, de kétségtelen, hogy az ő szekerüket tolnád, mert majd azzal kampányolhatnak (már 2018-ra készülve), hogy ők a Nép Akaratát képviselik.

Ahogyan már írták, a szavazás eredménye jogilag semmire sem kötelez, ugyanakkor cifra helyzetet fog teremteni, ha a demokratikus mivoltára rendkívül büszke EU konkrétan semmibe veszi a helyi populáció akaratát. Ezt nehéz jól eladni.

2016. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

Én azt akarom, hogy közös európai ügyeinkben a megválasztott Európai Parlamentünk döntsön és ne a helyi kiskirályok, ezért taktikailag az volna okos, ha nem mennék el szavazni, hogy a népszavazás érdektelenségbe fulladjon.

Én azonban elvi okokból elmegyek szavazni, mert demokrata vagyok és igennek fogok szavazni.


Igen, "azt akarom, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését".


Azért akarom ezt, mert hiszek a közösen létrehozott Európai Uniónkban, és hiszek abban, hogy ha az EU-s támogatásokat elfogadjuk, akkor a megoldandó feladatainkat is közösen neki felvállalni. A magyar kormány csak a lakodalomra akar elmenni, az esküvőt kihagyná, ezzel lejárat minket és bomlasztja azt a közösséget amit nem véletlenül hoztunk létre, hanem azért mert egy határok nélküli szabad Európában akartunk élni és nem akarunk újra orosz és egyéb keleti diktatúrák csatlósai, bábjai, kiszolgáltatottjai lenni.

2016. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Pusztán a szavazástól nem vagy Fidesz szimpatizáns, mert igennel és nemmel is szavazhatsz.
2016. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Az a vicc az egészben,hogy a migránsokat meg kellene kötözni ahhoz,hogy itt maradjanak.
2016. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Vannak olyan ismerőseim, akikről tudom, hogy nem fideszesek, de mégis elmennek a kvóta ellen szavazni. Ez nem pártpolitikai kérdés.
2016. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

10.18.


A befejezés elmaradt...

2016. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem amúgy nem a migránsokkal kellene itt foglalkozni elsősorban, hanem a belpolitikai helyzettel, mert az elég katasztofális. Szinte már nincs is egészségügy, a fiatalok tömegesen vándorolnak kifelé. A korházakban nincs gyógyszer és felszerelések, általános orvos hiány is van. Szerintem ahelyett, hogy olyan dologról mentek szavazni, ami nem is igazán érint minket, inkább jobb lenne ezekkel törődni kicsit.
2016. aug. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

#19


De ha nem a migránsokkal foglalkozok, akkor kitől félek elalvás előtt? Kire fogom a nyomorom?

2016. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!