Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én se akarom hogy be jöjjenek...

Én se akarom hogy be jöjjenek a migránsok, Október 2-án lesz szavazás ezzel kapcsolatban, de azt mondják hogy ha szavazok akkor Fidesz szimpatizáns vagyok igaz ez?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 07:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem igaz. Viszont segitesz a fidesznek hatalmon maradni. A nepszavazas eredmenye senkit nem erdekel, nem bafolyasolja hogy mi fog torteni a migransokkal kapcsolatban.


Maximum arra lesz jo hogy a fidesz kelephessen az eubol es vissza lephessen a szovjet unioboa.

2016. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Ezt csak az ellenzék meséli bele a dolgokba. Azt is,hogy kivezetne minket az Eu-bol.

Pont az a célja Orbánnak bent maradjunk csak meg kéne reformálni.

Ami itt van az Unioba az kész röhely.

2016. aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Az unió reagált erre a pénznyelő felesleges népszavazásra, csak annyit mondott amit eddig is tudtunk, nincs a döntéseikre hatással sem most sem a jövőben. Ha elmész szavazni szíved joga, de ez nem befolyásolja a migránshelyzetet azt tudnod kell.
2016. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Én sem vagyok fideszes de elmegyek szavazni.

Hatással lesz valamire? IGEN vagy NEM.

De van fél órám, ennyit megér egy próba.


Egyébként csak mondom, senki nem hatalmazta fel Brüsszelt, hogy betelepítsen ide valakit. Mondják, hogy az unió tagja vagyunk. De akkor sem adtunk át ilyen jogosultságot.


Úgyhogy elmegyek. Akik meg nem mennek el, le vannak szarva.

2016. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem leszel tőle Fidesz szimpatizáns.


A szavazatod viszont semmit se fog érni, max. X+1 szavazatra veri majd a mellét Viktor a köztévében. Ez a népszavazás nem dönt el semmit.

2016. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Az okt. 2.-i népszavazás nem arról szól, hogy "be jöjjenek a migránsok" vagy nem!

Azok jönnek akkor is, ha így szavazol, ha úgy!

Olyan EU-s döntés ellen kellene szavaznod, ami jelenleg NINCS is!

Döntsd el, hogy elhiszed-e a kormány kamu propagandáját, vagy sem!

Az alapján dől el, hogy ostoba vagy-e, vagy nem!

2016. aug. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 MZ.per.X ***** válasza:
73%

Én azt bírom, hogy a valós problémákra, amibe beleszólhatnánk, simán elvetik a népszavazás ötletét.


Ez meg csak egy nagy színjáték. Az eredménye borítékolható, mert ki akarna migránsokat az országba. Elverünk rá egy csomó pénzt, plakátokra, reklámokra, és kézzel fogható hatása úgysem lesz, tekintve hogy szavazástól függetlenül el van döntve az amire szavazhatunk. De legalább a Fidesz verheti a mellét megint.


De hát, cirkusz kell a népnek...

2016. aug. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
7-es nincs eu-s döntés? Te egy kicsit lemaradtál az eseményekről!! Te ilyen holokauszt tagadó is vagy? A nyilvánvaló tényeket nem kellene letagadni. Már most is követelik, hogy a nálunk regisztráltakat fogadjuk vissza.
2016. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
89%

9-es

"Te ilyen holokauszt tagadó is vagy? A nyilvánvaló tényeket nem kellene letagadni"

Ezen jót nevettem :D

2016. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Egy db migráns se akar Magyarországra jönni és itt letelepedni.
2016. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!