Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket, jobbikosok, tényleg...

Titeket, jobbikosok, tényleg ennyire nem zavar Morvai kaméleon volta? A ti gyomrotok mindent elbír?

Figyelt kérdés

Medgyessy Péter MSZP-s idejében a minisztériumban dolgozott havi milliós fizetéssel....

Az USA-ban évekig dolgozott, Angliában tanult most meg játsza a nagy magyart...

És akkor meg se említem ki a férjecskéje, gyermekei édesapja....


2010. ápr. 18. 20:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, gyakorikérdésekre nem sok felnőtt, dolgos ember jár, inkább 12-25ig. Ezért mindenki nagy jobbikos itt, mert beveszik a szép szöveget. De 20% körül ingázik a jobbik akkor is.
2010. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
47%

egy újabb aberrált kérdező...


aki a saját párja hibáin nem tud zöld ágra vergődni...

barátom legyél közrühely tárgya


állítsál valótlanságot

"Medgyessy Péter MSZP-s idejében a minisztériumban dolgozott havi milliós fizetéssel"


több milliós fizetéssel

úgy-úgy xDDD


jaj az értelem bemutatkozott

2010. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
43%

" Kérdező, gyakorikérdésekre nem sok felnőtt, dolgos ember jár, inkább 12-25ig. Ezért mindenki nagy jobbikos itt, mert beveszik a szép szöveget. De 20% körül ingázik a jobbik akkor is."


na fiam vegyél vissza...

honnan tudod ki hány éves?


én szerinted mennyi vagyok?



gondolod bárki elhiszi a kérdező valótlan állítását rajtad és a kis baráti körödön kívül?

2010. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%

,,Ez tetszik... Valaki leírt pár nem Magyar származású "Nagy Magyart", de szerintem egyik jobbikos se mondaná egy fekete, zsidó vagy arab emberre, hogy ő "Nagy Magyar", még akkor se, ha az mindent megtenne érte, tisztességesen dolgozna, adózna, adakozna, bevonulna, stb."


Saul nem volt magyar, te gyökér! Sőt, zsidó volt! Azért írták le, mert hozzá köthető a Páli-fordulat: Egy útja során hirtelen megvilágosodott és tisztelni/terjeszteni kezdte a keresztény tanokat, pedig azelőtt nem hitt bennük. Ezért írták ide, nem a származása miatt...

2010. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 X. Maté ***** válasza:
,,Te gyökér" pont nem rá gondoltam....
2010. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerinted miután megettek egy komcsi programot ami nemzeti mázzal volt leöntve, Morvait észreveszik? :D Fenét...
2010. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

20:33

20:38


Fiamozás, köcsögözés. Ez már nem az én resortom apuci... Örülök, hogy az én apám nem ilyen ember volt.

2010. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem hajlandok elfogadni hogy a szeretett vezérük egy megélhetési politikus.
2010. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem:)
2010. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Aha .Orbán még véletlenül sem az.

Vagy mondjatok már egy pedagógus hölgyet,akinek sikerült 33 ingatlanra szert tenni,miközben még 5 gyermeket is szült...

Na majd ha Vona szintén értelmiségi felesége itt tart,akkor szóljatok!

2010. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!